Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Ksiądz pokazał nagranie z imprezy. Zakonnice zawładnęły parkietem
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 29.09.2023 18:16

Ksiądz pokazał nagranie z imprezy. Zakonnice zawładnęły parkietem

Piotr Jarosiewicz
screen TikTok @ks.piotrjarosiewicz

Ksiądz Piotr Jarosiewicz, to jeden z duchownych, którzy Słowo Boże głoszą nie tylko w kościele, ale prężnie działają w social mediach i zachęcają internautów do zbliżenia się do wiary. Robi to w sposób nienachalny, często uroczy i śmieszny, dzięki czemu nie odstrasza nikogo, jednocześnie zyskując duże zainteresowanie. Tym razem ksiądz zamieścił nagranie z imprezy, na której miał okazję być. Uwiecznił, jak siostry zakonne zawładnęły parkietem.

Ksiądz Piotr Jarosiewicz działa na TikToku

Jak wiadomo, czasy się zmieniają, oczekiwania także, dlatego często trzeba robić wiele, by nadążać za tym, co obecnie jest modne i przykuwa uwagę. Ksiądz Piotr Jarosiewicz zdecydowanie należy do grona duchownych, którzy wychodzą naprzeciw swoim wiernym. Prężnie działa na TikTiku, zamieszczając systematycznie nagrania, podczas których w często żartobliwy sposób stara się przyciągnąć swoich obserwatorów do wiary. Na platformie zdobył blisko 288 tysięcy fanów, którzy chętnie oglądają jego internetową twórczość.

Wiadomości TVP nie odpuszczają Agnieszce Holland. Danuta Holecka zmieniła minę w sekundę

Ksiądz Piotr Jarosiewicz zamieścił intrygujące nagranie

Ksiądz Piotr Jarosiewicz niedawno był gościem na imprezie zorganizowanej przez jego znajomych z okazji 25-lecia ślubu. Oprócz duchownego i zaproszonych gości, na tej biesiadzie przebywały także zakonnice.

Kapłan postanowił wykorzystać okazję i zapytał swoich bliskich, którzy w tym czasie świętowali swoje srebrne gody o to, co by powiedzieli młodym małżeństwom. Jubilaci szybko odpowiedzieli.

- Dużo miłości. Kochajcie się i ufajcie Panu Bogu. Na Bogu opierajcie swoją miłość, swoje relacje- przekazali małżonkowie swoją radę. 

Zakonnice przejęły parkiet

Podczas nagrania z 25-lecia ślubu znajomych, ksiądz Piotr Jarosiewicz uwiecznił także zaproszone na imprezę zakonnice. Okazało się, że siostry zakonne bawią się jak każdy inny gość, a gdy weszły na parkiet, należał on tylko do nich. Tańcom i ich radości nie było końca.

Nagranie zamieszczone przez duchownego wywołało ogromne poruszenie wśród internautów. Filmik w ciągu kilku dni został wyświetlony ponad 66 tysięcy razy, niestety spotkał się on także z negatywnym odbiorem. Pośród ogromu pozytywnych komentarzy pojawiły się także inne, przykre, nawiązujące do niedawnego incydentu, który miał miejsce na plebanii w Dąbrowie Górniczej.

“Myślałem, że to impreza w Dąbrowie”, “Takie preludium dla Dąbrowy”, “Do Dąbrowi nie zaprosili?” - możemy przeczytać pod nagraniem.

Tagi: Ksiądz