Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > W szkole śmiali się, że jest brzydka. Po latach pokazała nowe zdjęcia
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 28.09.2023 17:48

W szkole śmiali się, że jest brzydka. Po latach pokazała nowe zdjęcia

April Opal w dzieciństwie
Instagram @itsaprilopal

April Opal była zakompleksioną nastolatką z nadwagą, która na szkolnych korytarzach wiele razy usłyszała od rówieśników, że nie grzeszy urodą. Po latach okazało się, czy mieli rację, bowiem na aktualnych zdjęciach trudno rozpoznać dziewczynkę z przeszłości. April Opal wygląda zupełnie inaczej. 

April Opal w szkole usłyszała, że jest brzydka

April Opal nie wspomina czasów szkolnych z sentymentem. To, co usłyszała od kolegów z klasy, wywołało w niej traumę, z "którą przez długi czas nie umiała sobie poradzić. Doprowadzili do tego, że nawet ona uważała, że jest "naprawdę brzydkim dzieckiem". Teraz nie przypomina dawnej siebie.

April Opal skończyła 19 lat i wygrała z nadwagą oraz niskim poczuciem własnej wartości. Utarła nosa wszystkim, którzy źle o niej mówili i udowodniła, że dzięki niezmąconej złymi podszeptami wierze w siebie można osiągnąć naprawdę sporo. Niestety, gdy wraca do czasów trudnego dzieciństwa, wciąż czuje duże emocje.

Skandaliczne sceny na antenie TVP. "Pan jest chamem"

Historia brzydkiego kaczątka. "Nikt tak naprawdę mnie nie lubił"

- Byłam mocno krytykowana za mój wygląd i nigdy nie byłam niczyją osobą pierwszego wyboru w szkole, nikt tak naprawdę mnie nie lubił - opowiadała April Opal na łamach brytyjskiego The Sun. 

April Opal planowała studia na Uniwersytecie w Cambridge lub Oksfordzie, jednak wcześniej postanowiła zadbać nie tylko o wykształcenie, ale także o swój wygląd. Dziś może z satysfakcją powiedzieć, że niemal całkowicie udało jej się wykorzenić w sobie obawę przed komentarzami otoczenia.

- To tak, jakbym ciągle czekała, aż wszyscy inni powiedzą: “żartujemy, nie podoba nam się twój wygląd i naprawdę uważamy, że nadal jesteś takim dziwnym, dzieciakiem” - wyznał. Jak dziś wygląda April Opal?

W szkole śmiali się z jej urody. Tak dziś wygląda

April Opal zupełnie nie przypomina siebie w wieku 13 lat. Teraz może z radością przyznać, że zamiast złośliwych uwag coraz częściej słyszy komplementy, a liczba adoratorów obserwujących jej konto na Instagramie nieustannie rośnie. 

- Moim celem na teraz jest dobrze się bawić, póki mogę, i zobaczyć niesamowite rzeczy. Chcę też odłożyć pieniądze, kupić nieruchomości i w przyszłości je wynajmować - podsumowała wyleczona z niemiłych wspomnień April Opal. Internauci wzruszeni jej historią i udaną metamorfozą są przekonani, że dziś wielu jej szkolnych kolegów "pluje sobie w brodę".

April Opal. Fot. Instagram @itsaprilopal.jpg
April Opal. Fot. Instagram @itsaprilopal

Źródło: The Sun