Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Jarosław Boberek już tak nie wygląda. Gwiazdor "Rodziny zastępczej" mocno się zmienił
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 26.09.2023 17:37

Jarosław Boberek już tak nie wygląda. Gwiazdor "Rodziny zastępczej" mocno się zmienił

Jarosław Boberek
Kapif

Jarosław Boberek zasłynął dzięki roli krnąbrnego i niezdarnego posterunkowego w serialu "Rodzina zastępcza", jednak od tego okresu minęło już sporo lat. Nieubłaganie mijający czas jest widoczny w wizerunku popularnego artysty. Ci, którzy zobaczyli Jarosława Boberka podczas 23. Biegu po Nowe życie w Warszawie z pewnością mieli trudność, by w ogóle go rozpoznać. 

Jarosław Boberek grał posterunkowego w "Rodzinie zastępczej", ale to nie wszystko

Jarosław Boberek w "Rodzinie zastępczej" grał od 1999 r. do 2009 roku i nie ma wątpliwości, że znakomicie czuł się w roli komediowej.  Aktor swoim aktorskim warsztatem zaszczycił jednak także bardziej ambitne produkcje, a w ciągu ostatnich lat jego dorobek znacznie się rozrósł. 

Jarosław Boberek zagrał w takich hitowych produkcjach jak "Pod powierzchnią", "Wyjazd integracyjny", "Underdog", "Warszawianka", czy "Emigracja Xd". Wystąpił także w "Wiedźminie", a do twórczości Andrzeja Sapkowskiego powrócił szybko również jako aktor dubbingowy. W jakich produkcjach Jarosław Boberek podkładał głos?

Agnieszka Holland ma ochronę. Po premierze "Zielonej granicy" pilnują jej całą dobę

Gdzie podkładał głos Jarosław Boberek?

Jarosław Boberek w znaczący sposób przyczynił się do sukcesów "Shreka", "Madagaskaru" i "Epoki lodowcowej", był głosem polskiej wersji dźwiękowej komiksów Marvela i DC, a swoje dubbingowe umiejętności potwierdził także w serii gier wideo na podstawie twórczości Andrzeja Sapkowskiego. 

Jarosław Boberek nie może narzekać na brak propozycji i mimo upływu czasu wciąż pozostaje aktywny. Okazuje się, że nie tylko zawodowo, ale także fizycznie, bowiem artysta wziął udział w 23. Biegu po Nowe Życie zorganizowanym w Warszawie. Wygląd Jarosława Boberka dla fanów, którzy dawno go nie widzieli, może być sporym zaskoczeniem. 

Jarosław Boberek przeszedł metamorfozę. Jak wygląda?

Jarosław Boberek w porównaniu do wizerunku z czasów "Rodziny zastępczej" nabrał masy ciała i wygląda mężniej. Postawna sylwetka to jednak nie wszystko. 

Jarosław Boberek zmienił także fryzurę. Pozwolił rosnąć włosom, które po latach nabrały szlachetnego siwego koloru. Gwiazdor układa je do tyłu, co jego twarzy nadaje jeszcze wyraźniejszego charakteru. Nowy wizerunek sprawił, że dziś popularny aktor mógłby zostać zaangażowany w "Wiedźminie" do nowych ról, np. starszych i groźniejszych bohaterów. Podoba wam się nowy look Jarosława Boberka?

Jarosław Boberek. Fot. Kapif.jpg
Jarosław Boberek. Fot. Kapif.
Jarosław Boberek. Fot. Kapif.jpg
Jarosław Boberek. Fot. Kapif.