Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Maria z "Sanatorium miłości" trafiła do szpitala. Pojawił się apel o modlitwę
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 08.06.2024 11:31

Maria z "Sanatorium miłości" trafiła do szpitala. Pojawił się apel o modlitwę

Maria Oleksiewicz, Sanatorium miłości
Fot. Screen facebook.com/sanatoriummiloscitvp

Maria Oleksiewicz podbiła serca widzów “Sanatorium miłości” oraz została królową turnusu. Seniorka przekazała ostatnio, że zmaga się z problemami zdrowotnymi i trafiła do szpitala. Po przebytym zabiegu zwróciła się do obserwujących z prośbą o modlitwę. Jej apel wzbudził ogromne zaniepokojenie wśród fanów.

Maria gwiazdą "Sanatorium miłości"

Maria wzięła udział w ostatnim sezonie uwielbianego przez widzów “Sanatorium miłości”. Seniorka w trakcie realizacji programu podbiła serca zarówno innych kuracjuszy jak i telewidzów. Finalnie została ogłoszona królową turnusu

Gwiazda nie jest jednak w pełni anonimowa. Prowadzi ona własne przedsiębiorstwo, które zbudowało jej popularności i spory majątek. Ostatnio pojawiły się nawet plotki, jakoby uczestniczka show TVP miała poprowadzić własny program. Teraz jednak okazało się, że ma ona problemy ze zdrowiem i musiała przejść zabieg.

Niepokojące wieści o stanie zdrowia Ewy Kasprzyk. Gwiazda przekazała smutne wieści

"Sanatorium miłości": Maria to prawdziwa bizneswoman

Królowa turnusu w programie chętnie dzieliła się opowieściami na temat swojego życia. Stąd właśnie wiadomo, że nie jest ona przypadkową seniorką, a prawdziwą kobietą sukcesu. Jak się okazuje, w przeszłości miała okazję prowadzić naprawdę pokaźną liczbę interesów. Na jej liście znajdują się zarówno wytwórnia wędlin, pensjonat jak i hotel w Zakopanem.

Całe życie miałam firmy: wytwórnię wędlin, masarnię, pensjonat, restaurację i hotel w Zakopanem. Ojciec zmarł, jak miałam 19 lat, więc przejęłam po nim pałeczkę i musiałam być motorem. Moje nazwisko to marka tak jak Blikle czy Grycan. Wszyscy znają naszą kaszankę. Nawet w "Sanatorium" trzech kamerzystów wołało na mnie: "kaszanka". Odpowiadałam im: wy musicie mnie znać od dawna, chłopaki - podzieliła się w trakcie nagrań programu.

ZOBACZ: Jerzy Kryszak ma trzech synów. Jeden też robi karierę na scenie, mało kto wie czym się zajmuje

Niestety ostatnio życie seniorki się skomplikowało i trafiła ona do szpitala. W relacji w mediach społecznościowych podzieliła się informacją o pobycie w placówce oraz planowanej operacji. Informacja ta wstrząsnęła jej fanami. 

Królowa turnusu prosi fanów o modlitwę

Seniorka postanowiła nie odpowiadać na pytania fanów dotyczące powodów jej pobytu w szpitalu. Podzieliła się natomiast informacją, że jest już po przebytym zabiegu. Zamieszony post wzbudził jednak wśród obserwatorów duży niepokój. Maria poprosiła w nim o modlitwę.

Bardzo proszę o modlitwę moich kochanych fanów i prawdziwych przyjaciół - napisała w mediach społecznościowych.

ZOBACZ: Celine Dion o swojej strasznej chorobie. Spazmy i ogromny ból

Pod wpisem szybko pojawiła się masa komentarzy od przestraszonych fanów. Ci postanowili życzyć jej dużo zdrowia oraz zapewnili o spełnieniu jej prośby. Część z nich pokusiła się nawet o drobne rady dla “królowej turnusu”.

Wspieram Pania modlitwą o całkowite uzdrowienie do Ducha Świętego! Pozdrawiam serdecznie!;

Przechodziłam to, będzie dobrze. Pozdrawiam;

Całym sercem i modlitwą jestem z Tobą kochana;

Pani Mario - jeśli już po operacji, to proszę słuchać rehabilitantów i lekarzy. I ćwiczyć tyle, ile każą. Ani mniej, ani więcej. Będzie dobrze! Coś na ten temat wiem - pisali fani.