Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Niepokojące wieści o stanie zdrowia Ewy Kasprzyk. Gwiazda przekazała smutne wieści
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 07.06.2024 17:22

Niepokojące wieści o stanie zdrowia Ewy Kasprzyk. Gwiazda przekazała smutne wieści

Ewa Kasprzyk
fot. KAPIF, Instagram: @ewa.kasprzyk

Ewa Kasprzyk, znana i ceniona aktorka, która zdobyła serca widzów dzięki rolom w filmach takich jak "Kogel Mogel", "Komedia małżeńska" czy "Kariera Nikosia Dyzmy", oraz jako jurorka w programie "Taniec z Gwiazdami", ostatnio opublikowała w mediach społecznościowych nagranie, które poważnie zaniepokoiło jej fanów. Wygląda na to, że gwiazda zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Problemy zdrowotne Ewy Kasprzyk. Gwiazda porusza się o kulach

Ewa Kasprzyk urodziła się 1 stycznia 1957 roku w Stargardzie Szczecińskim. Ukończyła studia na PWST w Krakowie, a popularność zyskała dzięki rolom w wielu znanych polskich produkcjach filmowych i telewizyjnych. Przez lata była związana z Jerzym Bernatowiczem, z którym ma córkę, Małgorzatę. Po rozstaniu z partnerem aktorka znalazła szczęście u boku Michała Kozerskiego, z którym dzieli miłość do podróży, zwłaszcza do Afryki.

Szanowana gwiazda od lat odnosi sukces za sukcesem, a niedawno dała się poznać z nowej strony jako jurorka "Tańca z gwiazdami". Niestety mimo sukcesów zawodowych i szczęścia w życiu prywatnym, Ewa Kasprzyk napotkała poważne problemy zdrowotne. Aktorka zamieściła na swoim profilu w mediach społecznościowych nagranie, które mocno zaniepokoiło jej fanów.

Co się stanie z dziećmi Barbary Sienkiewicz po jej śmierci? Ania i Piotruś mają dopiero 9 lat

Ewa Kasprzyk porusza się o kulach? Opublikowała niepokojące nagranie

Na filmie możemy zobaczyć gwiazdę w towarzystwie swojego partnera Michała Kozerskiego. Ewa Kasprzyk pokazała też dwie kule ortopedyczne, które obecnie są jej nieodzownymi towarzyszami. Wygląda na to, że gwiazda ma problemy zdrowotne, które ograniczyły jej zdolność do swobodnego poruszania się.

Do baba z dziadom dołączyła kula. Nawet dwie. Mamy tu mały czworokącik... - zażartowała, mimo powagi sytuacji.

Fani aktorki, znanej z pozytywnego podejścia do życia i ogromnego dystansu do siebie wyrazili swoje zaniepokojenie i wsparcie w licznych komentarzach pod jej postem.

- "Och, coś poważnego się stało? Ale poczucie humoru dopisuje i tak trzymać", "Szybkiego powrotu do zdrowia", "Zdrówka dla baby i dziada" - to tylko niektóre z wielu życzeń szybkiego powrotu do zdrowia, jakie otrzymała Ewa Kasprzyk.

Ewa Kasprzyk planowała wyprowadzkę do Afryki? Wszystko się zmieniło

Aktorka nie zdradziła dokładnych przyczyn swoich problemów zdrowotnych, jednak w hasztagach zamieszczonych pod nagraniem zasugerowała, że w grę wchodziły "operacja" i "rehabilitacja". Informacje te, choć skąpe, dają do zrozumienia, że Ewa Kasprzyk przeszła jakiś poważny zabieg medyczny i obecnie przechodzi intensywną rehabilitację.

W tych trudnych chwilach gwiazda z pewnością może polegać na życiowym partnerze, Michale Kozerskim. Jeszcze całkiem niedawno para planowała przeprowadzkę do Afryki, ale wygląda na to, że będzie musiała odłożyć swoje podróżnicze plany. W pierwszej kolejności Ewa Kasprzyk musi wrócić do pełni sił, a do tego czasu ukochany będzie dbał o to, aby czuła się komfortowo i była otoczona miłością.

Ewa Kasprzyk, mimo poważnych problemów zdrowotnych, nie traci dobrego humoru i pozytywnego nastawienia. Jej fani, którzy doceniają jej dotychczasowy dorobek artystyczny i osobowość, mają nadzieję, że gwiazda szybko powróci do pełni zdrowia. 

Aktorka, choć obecnie niezdolna do pełnej aktywności zawodowej, pokazuje, że nawet w obliczu trudności potrafi zachować pogodę ducha i optymizm, co z pewnością pomaga jej w walce o zdrowie.

Ewa Kasprzyk
fot. KAPIF
Ewa Kasprzyk
fot. KAPIF