Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Jerzy Kryszak ma trzech synów. Jeden też robi karierę na scenie, mało kto wie czym się zajmuje
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 08.06.2024 09:04

Jerzy Kryszak ma trzech synów. Jeden też robi karierę na scenie, mało kto wie czym się zajmuje

Jerzy Kryszak
Fot. KAPIF

Nie wszyscy wiedzą, że Jerzy Kryszak ma trzech synów. W ostatnim z wywiadów aktor postanowił opowiedzieć o jednym z nich. Jak się okazuje, potomek satyryka jest sławnym muzykiem. Co jeszcze na jego temat zdradził słynny artysta?

Kryszak ma trzech synów

Jerzy Kryszak w swoim życiu miał trzy żony. Z drugą ma syna Pawła, natomiast z ostatnią - Agnieszką, Kubę i Kamila. Ten ostatni, podobnie jak ojciec, kocha scenę i chętnie występuje przed publicznością. Jak się jednak okazuje, młody Kryszak poświęcił się innej dziedzinie sztuki. Postanowił zostać muzykiem, a na jego koncie widnieje już kilka pierwszych sukcesów.

Barbara Sienkiewicz przed śmiercią spisała testament. Wyjawia tam, kto zajmie się jej dziećmi

Najmłodszy syn Jerzego Kryszaka: kim jest znany muzyk?

Słynny satyryk jakiś czas temu pojawił się w kolejnym odcinku podcastu Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. W trakcie rozmowy postanowił uchylić rąbka tajemnicy i podzielił się informacjami na temat swojego życia prywatnego. Kryszak opowiedział między innymi o tym, co słychać u jego synów.

Paweł animuje, Kamil pisze piosenki, Kuba zajmuje się internetowo-programistycznie, najmłodszy kończy studia w Delfy i też będzie się zajmował informatycznie, programistycznie - pewnie skończy w Cambridge, bo tam ma już robotę - przyznał aktor.

ZOBACZ: Irena Santor wściekła na przekaz ws. jej zdrowia. “No bzdury!”

Jak się okazuje, najmłodszy z rodziny Kryszaków - Kamil ma już na swoim koncie pierwsze sukcesy. Początkowo artysta występował pod pseudonimem Holden Beaver, ponieważ nie chciał, by jego kariera była utożsamiana ze znanym ojcem.

Muzyk w trakcie swojej dotychczasowej działalności stworzył muzykę do serialu “Wilki” oraz do film “Piosenki o miłości”. Wielu fanów muzyki może go jednak kojarzyć go z występów ze znanym duetem Karaś/Rogucki. Artysta występuje tam w roli gitarzysty.

Satyryk wspiera kariery swoich dzieci. Stawia jednak na ich samodzielność

Kamil Kryszak na swoim koncie ma również solowe kawałki: “Nigdy nie czułem się bardziej żywy” czy “Światło to sen”. W jednym z wydań programu “Dzień Dobry TVN” ojciec artysty opowiedział o muzycznej edukacji swoich dzieci, która stanowiła ważny element ich dzieciństwa.

Muzyka jest podstawą uwrażliwienia człowieka. Z muzyki wyrośliśmy, muzykę cały czas gdzieś słyszymy. W związku z tym uważałem, że powinni jakiś tam podstawowy zakres edukacji poznania dźwięków przejść - mówił Jerzy Kryszak.

ZOBACZ: Józefowicz i szokujące informacje o rozwodzie z Nataszą Urbańską. Ostra reakcja

Słynny satyryk od samego początku wspiera swojego syna w jego muzycznej przygodzie. Sam Kamil wspominał, że docenia wysiłek, jaki podjął ojciec w celu jego muzycznego wykształcenia.

Wydaje mi się, że ja też chciałem mieć zajęcia na keyboardzie, a to, że to było pchane przez tatę, to jest tylko fajniejsze - wyznał.

W jednym z wywiadów Jerzy Kryszak przyznał także, że najważniejsze dla niego jest to, aby jego dzieci uczyły się na własnych błędach. Zwrócił uwagę, że najważniejsze jest własne doświadczenie oraz samorozwój.

Synom przekazałem szacunek do pracy. Oczywiście ja zawsze chętnie pomogę i doradzę moim synom, ale najważniejsze jest własne doświadczenie - wytłumacz aktor.