Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Już o 20:00 wielu Polaków chwyci za piloty i włączy Polsat. Na ekranie kultowa komedia
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 13.06.2024 14:28

Już o 20:00 wielu Polaków chwyci za piloty i włączy Polsat. Na ekranie kultowa komedia

Pilot
fot. Karolina Kaboompics z pexels

Widzowie, którzy zechcą czwartkowy wieczór spędzić przed odbiornikami, muszą być przygotowani na salwy śmiechu. Stacje telewizyjne przygotowały dla nich znakomite produkcje, które wystartują tuż po godzinie 20. Jedną z nich zapewni swoim fanom Polsat i wyświetli lubianą przez wielu widzów komedię romantyczną.

Polsat o godzinie 20:00

Dzisiejszy wieczór widzom, którzy zechcą spędzić go przed telewizyjnymi odbiornikami, upłynie pod znakiem radosnego śmiechu. Wszystko za sprawą produkcji, które wówczas zostaną wyemitowane. Polsat już o godzinie 20:00 wyświetli znakomitą komedię romantyczną, która powstała pod czujnym okiem reżyserki Anne Fletcher. W rolach głównych zobaczymy Sandrę Bullock oraz Ryana Reynoldsa.

“Narzeczony mimo woli” opowiada o nietuzinkowej historii Margaret Tate, która w ferworze zajęć i obowiązków zapomina o przedłużeniu wizy. W momencie, gdy zaczyna grozić jej deportacja, postanawia uciec się do fortelu i wyjść jak najszybciej za mąż. Problemem jest jednak brak narzeczonego, lecz wymagająca szefowa szybko znajduje wyjście z tego frasunku. Proponuje swojemu asystentowi ożenek, a ten, w obawie przed utratą pracy, zgadza się na złożoną mu propozycję. Utrzymanie mistyfikacji nie jest jednak łatwym zadaniem, przez co przyszli małżonkowie muszą udać się do rodziny mężczyzny. Tam Margaret doznaje szoku, a ciepło rodziny jej fałszywego narzeczonego ją zaskakuje. Czy kłamstwo przerodzi się w rzeczywistość, a pomiędzy udawanymi narzeczonymi wybuchnie uczucie?

"Milionerzy". Usłyszała pytanie o "memiczny komentarz" i zdębiała. Zadzwoniła do męża

TV 4 o godzinie 21:00

TV 4 również dla swoich widzów przygotował znakomitą produkcję, która od lat bawi widzów. Na osoby, które zdecydują się uruchomić właśnie ten kanał, o godzinie 21:00 będzie czekać “Naga Broń 2 ½. Kto obroni prezydenta?” w reżyserii Davida Zuckera. Oglądających będzie bawić plejada znakomitych gwiazd, m.in. Leslie Nielsen, Priscilla Presley, George Kennedy czy Robert Goulet.

Film ten opowiada o niesamowitych przygodach nieco nieroztropnego porucznika Franka Drebina. Tym razem uda się on do Białego Domu, gdzie pozna doradcę prezydenckiego odpowiedzialnego za strategię alternatywnych źródeł energii. Niestety jego działania mają wielu przeciwników, przez co znajduje się on w niebezpieczeństwie. W jakie tym razem tarapaty wpadnie porucznik Frank?

ZOBACZ TAKŻE: Wiadomo, dlaczego Maciej Dowbor odszedł z Polsatu. Ujawniono nowe fakty

Puls o godzinie 20:00

Za to Puls o godzinie 20:00 rozbrzmi muzycznie i zapewne ucieszy niejednego fana disco polo. Wówczas zostanie przedstawiona historia lidera zespołu Akcent, a film “Zenek” w reżyserii Jana Hryniaka być może znajdzie niemałą liczbę odbiorów. W tytułowej roli zobaczymy Jakuba Zająca oraz Krzysztofa Czeczota, zaś partnerować im będą m.in. Klara Bielawka, Karol Dziuba, Jan Frycz, Agnieszka Suchora czy Piotr Cyrwus.

Produkcja przeniesie widzów początkowo do lat 80. Młody Zenek coraz śmielej marzy o wielkiej scenie, jednak na marzeniach nie zamierza poprzestawać. Zaczyna grać na festynach i weselach, by powoli zdobywać coraz większą rzeszę fanów. Nie zapomina jednak o życiu prywatnym, a jego serce kradnie urocza Danusia, która po czasie zostaje nie tylko jego żoną, ale również matką jedynego syna. Jego determinacja pcha go cały czas ku górze, ku ogromnej karierze, którą w końcu zdobywa. Po drodze czeka go jednak wiele przygód i nieoczekiwanych zwrotów akcji.