Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Wróżbita Maciej ostrzega przez poważnymi zmianami po 11 maja. Chodzi o Ukrainę
Monika Majko
Monika Majko 07.05.2022 19:38

Wróżbita Maciej ostrzega przez poważnymi zmianami po 11 maja. Chodzi o Ukrainę

wrozbita maciej
TRICOLORS/East News

Maciej Skrzątek, znany szerzej jako wróżbita Maciej, podzielił się swoimi przewidywaniami na temat najbliższej przyszłości. Zdaniem znanego jasnowidza, z powodu feralnego ustawienia planet, już za kilka dni nastąpi m.in. nasilenie działań wojennych na Ukrainie.

Wróżbita Maciej jest postacią bardzo medialną. Znany jasnowidz przez wiele lat był twarzą kanału Ezo TV, a od jakiegoś czasu prowadzi audycję "MeloMagia" w Meloradiu. Maciej Skrzątek pojawia się także w programach ezoterycznych na antenie TVN i TVN7.

Wróżbita Maciej: "Po 11 maja będzie ostrzej i będzie groźniej"

Niedawno media obiegła informacja, że znany wróżbita zagra w serialu. Maciej Skrzątek będzie gościem 900. odcinka "Policjantek i policjantów". Przy okazji rozmowy o jego pojawieniu się na planie produkcji serwis pomponik.pl zapytał wróżbitę o jego przewidywania dotyczące najbliższej przyszłości.

Maciej Skrzątek nie ukrywał, że nie ma dobrych wiadomości. Wróżbita podkreślił, że po 11 maja 2022 roku planety wejdą w wyjątkowo niekorzystny układ, który jego zdaniem może mieć wpływ na sytuację na świecie.

Przewiduję, że działania wojenne się zdecydowanie nasilą, nasilą się wraz z 11 maja. Po 11 maja będzie ostrzej i będzie groźniej, a to dlatego, że tego dnia – 11 maja 2022 roku - planeta Jowisz przechodzi do znaku Barana – tłumaczył jasnowidz.

Zdaniem wróżbity Macieja w konflikt na Wschodzie mogą zaangażować się także inne kraje

Znany wróżbita przewiduje, że nastąpi wówczas nasilenie działań wojennych na Wschodzie, gdzie trwa obecnie wojna pomiędzy Ukrainą i Rosją. Jasnowidz nie ukrywa jednak, że konflikt może objąć także inne kraje.

A to oznacza nasilenie działań wojennych, wręcz natężenie działań agresywnych, a więc tutaj może wchodzić w grę nie tylko Rosja i Ukraina, ale też inne państwa mogą dołączyć do konfliktu – wskazywał wróżbita Maciej.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl