Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dawid Ogrodnik pilnie apeluje do fanów. Aktor prosi o pomoc
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 18.04.2024 22:16

Dawid Ogrodnik pilnie apeluje do fanów. Aktor prosi o pomoc

Dawid Ogrodnik
fot. KAPIF

Dawid Ogrodnik to znany polski aktor teatralny i filmowy, który zdobył uznanie widzów za sprawą swoich nieoczywistych ról. Niedawno artysta zaapelował do swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych, prosząc o pomoc w odnalezieniu swojego psa.

Dawid Ogrodnik zaapelował o pomoc. Zwrócił się do fanów

Dawid Ogrodnik opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym z rozbitym sercem informował o zaginięciu swojego wiernego towarzysza - psa o imieniu Parker. Aktor, znany między innymi z roli księdza Jana Kaczkowskiego w kultowym filmie "Johnny" oraz postaci Piotra Zarzyckiego w serialu "Rojst", rzadko kiedy publikuje "prywatę" w sieci. Tym razem jednak miał ważny powód, aby zrobić wyjątek.

Parker, pies Dawida Ogrodnika, zaginął 12 kwietnia 2024 roku w Zielonowie. Aktor, przekazując smutną wieść na swoim profilu na Instagramie, opisał pupila jako psa z niebieską obrożą, cierpiącego na alergię pokarmową oraz atopowe zapalenie skóry. Dolegliwości zwierzaka sprawiają, że wymaga on regularnego podawania leków - to z kolei oznacza, że tym szybciej należy go odnaleźć, aby nie stała się mu krzywda.

Dawid Ogrodnik zdradził, że był molestowany przez księdza. "Miałem do niego duże zaufanie"

Popularny aktor szuka swojego pupila. Wyznaczył nagrodę dla znalazcy

Dawid Ogrodnik w swoim przejmującej relacji podkreślił, że Parker jest zaczipowany, dzięki czemu po odnalezieniu bardzo łatwo będzie można go zidentyfikować i ustalić właściciela. Aktor zaznacza, ża każda informacja dotycząca jego zaginionego przyjaciela jest na wagę złota i opublikował dane kontaktowe dla potencjalnych znalazców. Zaznaczył również, że uczciwemu znalazcy przysługuje nagroda pieniężna.

Pies Dawida Ogrodnika
fot: Instagram @dawidogrodnikofficial

W relacjach na Instagramie Dawid Ogrodnik regularnie informował swoich obserwatorów o postępach w poszukiwaniach Parkera. W jednym z nagrań, które udostępnił, można go zobaczyć wędrującego lasem, prowadzącego poszukiwania psa. Zachęcał również innych do włączenia się w akcję poszukiwawczą, wymieniając miejscowości, w których można pomóc w odnalezieniu Parkera.

Internauci trzymają kciuki za szczęśliwe odnalezienie czworonoga Dawida Ogrodnika

Internauci tłumnie odpowiedzieli na apel Dawida Ogrodnika, wyrażając gotowość do udziału w poszukiwaniach i kierując liczne słowa wsparcia w kierunku zatroskanego właściciela czworonoga. Zwierzak prawdopodobnie przebywa w okolicach Stawiguda, Zielonowa lub Mierków.

Mamy nadzieję, że dzięki pomocy licznych fanów aktora uda się szybko odnaleźć Parkera i zwrócić go zaniepokojonemu właścicielowi.

Dawid Ogrodnik
fot. KAPIF