Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marzena Kipiel-Sztuka nie doczekała się dzieci. Miała konkretny powód
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 09.06.2024 22:20

Marzena Kipiel-Sztuka nie doczekała się dzieci. Miała konkretny powód

Marzena Kipiel-Sztuka
fot. KAPIF

Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje. Aktorka, choć widzów bawiła niemal do łez, miała za sobą trudną i bolesną przeszłość. Dwukrotnie była mężatką, jednak nie miała dzieci. Dlaczego? Tego nigdy nie ukrywała.

Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje

Marzena Kipiel-Sztuka serca widzów zdobyła jako Halinka ze "Świata według Kiepskich". Gdy w 2022 roku zaprzestano produkcji serialu, artystka pozostała aktywna zawodowo.

W niedzielę 9 czerwca niczym grom z jasnego nieba gruchnęła wiadomość o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki. Te smutne wieści za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała jej koleżanka z planu Renata Pałys, widzom dobrze znana jako serialowa "Paździochowa".

Dzisiaj rano po ciężkiej chorobie odeszła Marzena Sztuka - poinformowała aktorka.

Dzieci były świadkami śmierci Barbary Sienkiewicz? Dramatyczne doniesienia

Burzliwe życie Marzeny Kipiel-Sztuki

Choć Marzena Kipiel-Sztuka w serialu bawiła widzów, jej życie osobiste przepełnione było dramatami. Niepowodzenia dotyczyły szczególnie sfery uczuciowej.

Pierwszym mężem aktorki był reżyser oraz producent Konrad Sztuka. Byli ze sobą przez blisko 10 lat, ostatecznie jednak postanowili się rozwieść. Następnie związała się z operatorem filmowym Mariuszem Piesiewiczem. Połączyło ich nie tylko uczucie, ale i praca, bowiem poznali się na planie "Świata według Kiepskich". Miłość tę przerwał jednak niespodziewany zgon artysty . Aktorka była świadkiem jego śmierci, do której doszło na wskutek wylewu.

Gdy już udało się jej pozbierać po śmierci partnera, na jej drodze stanął Przemysław Buksakowski i dał aktorce ponownie nadzieję na miłość. Ten związek również był sinusoidą emocji i ponownie został przerwany przez śmierć.

Właściwie nikomu z moich bliskich tak naprawdę nie pozwoliłam do końca "odejść". Oni wciąż są w mojej głowie. Moje uczucia są jak huśtawka – raz góra, raz dół - mówiła Marzena Kipiel-Sztuka w rozmowie z serwisem Plejada.

ZOBACZ TAKŻE: To działo się z Marzeną Kipiel-Sztuką przed śmiercią. Gwiazda "Świata według Kiepskich" ujawnia

Dlaczego Marzena Kipiel-Sztuka nie miała dzieci?

Nie jest tajemnicą, że Marzena Kipiel-Sztuka nie miała dzieci z żadnym z partnerów. Dlaczego nie została mamą? Okazuje się, że decyzja ta była świadomie przez nią podjęta i tłumaczyła ją intensywnym zaangażowaniem w pracę. 

Byłam zafascynowana pracą. Teatr był dla mnie najważniejszy. Nie umiałam też zdecydować się na dziecko. Jak wielu artystów, za bardzo skupiałam się na sobie - mówiła Marzena Kipiel-Sztuka w rozmowie z “Faktem”.