Rozrywka.Goniec.pl

Kapif / Sejm RP, CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

Dagmara Kaźmierska zabrała głos w sprawie Jana Pawła II. Stanęła w obronie polskiego papieża

23 Marca 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Dagmara Kaźmierska zabrała głos w sprawie afery związanej z głośnym reportażem TVN o świętym Janie Pawle II. Gwiazda "Królowych życia" nie gryzła się w język i zajęła jasne stanowisko. Wyjawiła, co sądzi o Karolu Wojtyle?

 

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" na TikToku

Dagmara Kaźmierska już od dłuższego czasu nie występuje w telewizji i negatywnie wypowiada się o niektórych skutkach swojej rozpoznawalności. Nie widzi jednak przeszkody, by wciąż (za pomocą mediów społecznościowych, a w szczególności TikToka) pozostawać w stałym kontakcie ze swoimi wielbicielami. 

Dagmara Kaźmierska przy okazji wizyty w swoim butiku w Kudowie-Zdroju i sprzedawaniu markowych fatałaszków często zabiera głos na różne tematy. Najczęściej dotyczą jej samej, jednak tym razem gwiazda zajęła jasne stanowisko w kwestii, która wśród Polaków wzbudza ogromne i skrajne emocje. Czy Dagmara Kaźmierska należy do pochlebców pontyfikatu papieża Polaka, czy jest jego zagorzałą krytyczką?

Justyna Żyła zabrała głos w sprawie choroby Marty Kubackiej

Justyna Żyła zabrała głos w sprawie problemów zdrowotnych Marty Kubackiej. Padły ważne słowa

CZYTAJ DALEJ

Dagmara Kaźmierska wierzy w Boga

Dagmara Kaźmierska na łamach "Królowych życia" dała się poznać jako osoba głęboko wierząca, która poważnie podchodzi do tematów związanych z Bogiem. Skazana za zmuszanie młodych kobiet do prostytucji była właścicielka klubu nocnego wielokrotnie poruszała temat życiowej sprawiedliwości i Karmy. 

Nie pozostawiała przy tym wątpliwości, że sama po pobycie w więzieniu inaczej patrzy na swoje postępowanie i stara się czynić dobre uczynki. 

Ponadto celebrytka brała udział w pielgrzymkach do świętych miejsc, na Jasną Górę i do świątyni św. Jakuba w Santiego de Compostela. Nie ukrywała także, że w domu trzyma obrazy z Janem Pawłem II. Nie dziwi zatem, ze w kwestii zarzutów, jakoby Jan Paweł II posiadał wiedzę na temat seksualnych skłonności swoich podwładnych, Dagmara Kaźmierska  stanęła w obronie duchownego. 

Dagmara Kaźmierska zabrała głos ws. Jana Pawła II

Dagmara Kaźmierska podczas transmisji live na TikToku (ze swojego sklepu), postanowiła wyartykułować to, co ma do powiedzenia w sprawie papieskiej afery. 47-latka nie bawiła się w subtelności. 

- Jestem wku*wiona. Nikt nie widzi jego zasług, które zrobił dla naszego kraju - rozpoczęła, zauważając, że Karol Wojtyła nie zasłużył na falę hejtu i powinno się okazywać mu większy szacunek.

- Denerwuje mnie ta cała nagonka na naszego papieża. Nikt nie pamięta jego zasług, tylko to, że tuszował pewne sprawy, a prawda jest taka, że gdyby nie on i nie Lech Wałęsa, to ch*j wie, jak by było - grzmiała Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia", tym samym dołączając do grona gwiazd, które walczą o dobre imię papieża (np. Ida Nowakowska lub Maciej Musiał) . Podzielacie zdanie Dagmary Kaźmierskiej?

 

Źródło: TikTok @queen_of_life_77

dom

Otrzymała do zapłaty podatek od nieruchomości i załamała ręce. Polacy nie mogą uwierzyć

CZYTAJ DALEJ
Dawid Kubacki i Marta Kubacka

To dzieje się na profilu Marty Kubackiej. Niesamowity widok, trudno powstrzymać łzy

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Michał Wiśniewski ujawnił, czy chce mieć więcej dzieci. Córka szybko zareagowała
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Marcin Wójcik szczerze o tragedii Michała Wójcika z Ani Mru-Mru: "Nie wiem, czy bym tak potrafił"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor podzieliła się wzruszającym wyznaniem. "Wyciska łzy"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Prawda o małżeństwie Łukasza i Edyty Golców wyszła na jaw. "Nie wchodzimy do siebie"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Doda udostępniła poruszający wpis po występie w Sopocie. "Łezka się w oku kręci"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Edyta Golec dodała wyjątkowe nagranie. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]