Rozrywka.Goniec.pl

instagram.com/ryszarddabrowski

"Chłopaki do wzięcia". Joanna Wielocha przerwała milczenie. Partnerka "Szczeny" pokazała zdjęcie

10 Listopada 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

"Chłopaki do wzięcia" to popularne show Polsat Play, które umożliwiło poznanie widzom m.in. Asi i Ryszarda - sympatycznej, ale niezwykle problematycznej pary, która doczekała się synka Marcelka. Dziecko zostało odebrane przez opiekę społeczną, ale wiele wskazuje na to, że Joanna Wielocha odzyskała z nim kontakt.

"Chłopaki do wzięcia". Asia i Ryszard niedługo cieszyli się dzieckiem

"Chłopaki do wzięcia" to cieszące się niezwykle dużą popularnością reality show ukazujące mężczyzn z niewielkich wsi, najczęściej o niskim statusie materialnym, próbujących odnaleźć miłość swojego życia.

Jednymi z najpopularniejszych bohaterów programu są Asia i Ryszard znany także jako Szczena. Fani mogli oglądać wzloty i upadki ich związku - para co rusz rozpadała się i schodziła, ale ostatecznie ich związek zaowocował potomstwem.

Uczestnicy "Chłopaków do wzięcia" cieszyli się synkiem Marcelem. Niestety, ich radość nie potrwała długo. W domu zaczęło dochodzić do wielu awantur, wskutek których opieka społeczna została zmuszona odebrać im dziecko.

Z informacji medialnych wynika, że Ryszard znajduje się obecnie w zakładzie karnym, co zdawałoby się - przekreśla możliwość odzyskania chłopca. Co jednak z Asią? Czy ona także porzuciła nadzieję na ponowne spotkanie z chłopcem?

Asia z "Chłopaków do wzięcia" znów cieszy się synem

Wiele wskazuje na to, że Asia z "Chłopaków do wzięcia" bardzo zaangażowała się w to, by odnowić kontakt z małym Marcelkiem. W mediach społecznościowych kobiety pojawiło się nowe zdjęcie chłopca.

Może to oznaczać, że uczestniczce udało się odzyskać syna, choć nie jest to pewne. Fotografia mogła zostać bowiem wykonana podczas jednej z wizyt w ośrodku, w którym znajduje się malec.

Jak zakończy się ta historia? Czy przyjdzie czas, gdy rodzice chłopca znów będą mogli wspólnie radować się swoim potomkiem? Tego z pewnością oczekiwaliby wszyscy fani "Chłopaków do wzięcia".

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor odwiedziła jedną z rodzin. Zastała dramat. "Nie godzę się na takie rzeczy"
Czytaj więcej >

Telewizja

Niezręczna wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Małgorzata Tomaszewska nie mogła w to uwierzyć
Czytaj więcej >

Telewizja

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" przeszedł potężną przemianę. "Facet musi być..."
Czytaj więcej >

Telewizja

"Chłopaki do wzięcia". Wszedł do domu "Szczeny" i zamarł. Porażające nagranie
Czytaj więcej >

Telewizja

Pażdzioch i Boczek "ożywieni" w specjalnym odcinku "Świata według Kiepskich". Fani zachwyceni
Czytaj więcej >

Telewizja

Fakty "TVN" zadrwiły z nagrania rzecznika PiS. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]