Rozrywka.Goniec.pl

instagram.com/ryszarddabrowski

"Chłopaki do wzięcia". Joanna Wielocha przerwała milczenie. Partnerka "Szczeny" pokazała zdjęcie

10 Listopada 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

"Chłopaki do wzięcia" to popularne show Polsat Play, które umożliwiło poznanie widzom m.in. Asi i Ryszarda - sympatycznej, ale niezwykle problematycznej pary, która doczekała się synka Marcelka. Dziecko zostało odebrane przez opiekę społeczną, ale wiele wskazuje na to, że Joanna Wielocha odzyskała z nim kontakt.

"Chłopaki do wzięcia". Asia i Ryszard niedługo cieszyli się dzieckiem

"Chłopaki do wzięcia" to cieszące się niezwykle dużą popularnością reality show ukazujące mężczyzn z niewielkich wsi, najczęściej o niskim statusie materialnym, próbujących odnaleźć miłość swojego życia.

Jednymi z najpopularniejszych bohaterów programu są Asia i Ryszard znany także jako Szczena. Fani mogli oglądać wzloty i upadki ich związku - para co rusz rozpadała się i schodziła, ale ostatecznie ich związek zaowocował potomstwem.

Uczestnicy "Chłopaków do wzięcia" cieszyli się synkiem Marcelem. Niestety, ich radość nie potrwała długo. W domu zaczęło dochodzić do wielu awantur, wskutek których opieka społeczna została zmuszona odebrać im dziecko.

Z informacji medialnych wynika, że Ryszard znajduje się obecnie w zakładzie karnym, co zdawałoby się - przekreśla możliwość odzyskania chłopca. Co jednak z Asią? Czy ona także porzuciła nadzieję na ponowne spotkanie z chłopcem?

Asia z "Chłopaków do wzięcia" znów cieszy się synem

Wiele wskazuje na to, że Asia z "Chłopaków do wzięcia" bardzo zaangażowała się w to, by odnowić kontakt z małym Marcelkiem. W mediach społecznościowych kobiety pojawiło się nowe zdjęcie chłopca.

Może to oznaczać, że uczestniczce udało się odzyskać syna, choć nie jest to pewne. Fotografia mogła zostać bowiem wykonana podczas jednej z wizyt w ośrodku, w którym znajduje się malec.

Jak zakończy się ta historia? Czy przyjdzie czas, gdy rodzice chłopca znów będą mogli wspólnie radować się swoim potomkiem? Tego z pewnością oczekiwaliby wszyscy fani "Chłopaków do wzięcia".

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Zenon Martyniuk wraca na antenę TVP? Szykuje się nowy program. Fani będą zadowoleni
Czytaj więcej >

Telewizja

"Dzień dobry TVN". Marcin Prokop przesadził? Aleksander Kwaśniewski pierwszy raz dostał takie pytanie
Czytaj więcej >

Telewizja

Marcin Daniec wygwizdany w Sopocie, publika nie wytrzymała. "Nie umiecie się bawić"
Czytaj więcej >

Telewizja

Edyta Górniak wyśmiana na scenie w Sopocie. Prowadząca jawnie z niej zadrwiła
Czytaj więcej >

Telewizja

"Tancerz" z "Chłopaków do wzięcia" usłyszał pytanie o żonę i nie wytrzymał. Ostre słowa
Czytaj więcej >

Telewizja

Czarna seria w "M jak miłość". Po wakacjach widzowie pożegnają ważną postać
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]