Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Camilla ujawniła, w jakim stanie naprawdę jest Karol III. Niepokojące wyznanie
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 09.06.2024 22:55

Camilla ujawniła, w jakim stanie naprawdę jest Karol III. Niepokojące wyznanie

Król Karol III i królowa Camilla
fot. AKPA

Oczy fanów brytyjskiej rodziny królewskiej od kilku miesięcy zwrócone są w kierunku Pałacu Buckingham. Wszystko przez diagnozy, jakie w ostatnim czasie usłyszeli król Karol III i księżna Kate. Camilla ujawniła, jak czuje się monarcha.

Król Karol III zmaga się z nowotworem

W ostatnim czasie brytyjska rodzina królewska zmaga się z prywatnymi dramatami. Kilka miesięcy temu u króla Karola III został zdiagnozowany nowotwór. Później taką samą diagnozę usłyszała księżna Kate. 

Ponure wieści na temat choroby monarchy zostały przekazane 5 lutego br. Wyjaśniono wówczas, że podczas pobytu w szpitalu zostały wykryte u niego zmiany. Mimo to syn królowej Elżbiety, na tyle, o ile stan zdrowia mu pozwala, zajmuje się sprawami zawodowymi.

Janusz Rewiński zostawił po sobie spory majątek. Szczegóły zaskakują

Król Karol III walczy z chorobą

Król Karol III jest jednak pełen nadziei i wierzy, że uda mu się pokonać chorobę. Podjął leczenie, jest pod stałą kontrolą lekarzy, jednak na tę chwilę niewiele jest wiadome na temat stanu jego zdrowia. Informacje wypływające z Pałacu Buckingham są raczej zdawkowe i niewystarczające, by zaspokoić ciekawość fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. 

Jak przekazało Daily Mail, monarcha ma się zmagać ze swoistymi komplikacjami po zastosowanym leczeniu. Gdy król Karol III oraz książę William spotkali się z weteranem brytyjskiej armii Aaronem Mapplebeckiem, mieli rozmawiać o chorobach i leczeniu. 

Wojskowy miał zdradzić monarsze, że przeszedł chemioterapię, która skutkowała u niego efektem ubocznym, jakim była utrata smaku. Król Karol III miał wówczas wyjawić, że zmaga się z tym samym problemem.

ZOBACZ TAKŻE: Wielki przełom w życiu Zenka Martyniuka. Fani nie kryją zachwytów

Królowa Camilla uchyliła rąbka tajemnicy na temat króla Karola III

W trudach choroby król Karol III może liczyć na wsparcie swojej żony. Królowa Camilla z zaangażowaniem wspiera swojego małżonka w leczeniu oraz obowiązkach zawodowych. Niedawno takie uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, jak czuje się monarcha. 

Wszystko wydarzyło się podczas spotkania królowej w Hampton Court Palace z uczestnikami festiwalu swojej inicjatywy czytelniczej. W rozmowie z Lee Child zdradziła, jak się miewa król Karol III. 

Król czuje się dobrze, jednak nie potrafi zwolnić i robić rzeczy tak, jak mu się radzi - przekazano.