Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Nasz nowy dom". Jej ojciec zabił jej matkę i siebie. Tragedia uczestników programu
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 31.03.2023 20:35

"Nasz nowy dom". Jej ojciec zabił jej matkę i siebie. Tragedia uczestników programu

Nasz nowy dom
materiały prasowe Polsat

"Nasz nowy dom" odmienił życie wielu potrzebujących osób, jednak pomimo dekady trwania programu, ich historie wciąż wzruszają widzów. Życie pani Dominiki, jednej z uczestniczek show, zostało naznaczone przez tragedię. Internauci byli pod wrażeniem, że pomimo przeciwności losu kobieta nie złamała się i starała zapewnić swoim pociechom szczęśliwe dzieciństwo. Czy równie łaskawie ocenili remont wykonany przez ekipę Katarzyny Dowbor?

"Nasz nowy dom". Przejmująca historia samotnej matki

Katarzyna Dowbor odwiedziła panią Dominikę i fachowym okiem obejrzała jej domostwo. Widzowie Polsatu w trakcie tych oględzin mogli zapoznać się z historią uczestniczki, która już w wieku kilku lat znalazła się w domu dziecka. Trafiła tam po tym, jak jej ojciec popełnił samobójstwo. Zrobił to na oczach żony i dzieci.

Pani Dominika po osiągnięciu pełnoletności próbowała ułożyć sobie życie i stworzyć rodzinę, o której zawsze marzyła. Niestety, życie nie do końca przysporzyło jej samych pozytywnych perspektyw. Po nieudanych próbach założenia szczęśliwej rodziny podjęła się samotnego wychowania trójki dzieci: dwóch chłopców (Kacpra i Igora) oraz dziewczynki (Julity). Opiekę nad pociechami łączy z pracą.

Pani Dominika z dziećmi zamieszkiwała w wynajmowanym mieszkaniu. Jedyną osobą, która nie pozostawiła jej samej, była matka chrzestna, która na co dzień pracuje za granicą. To właśnie dzięki niej pani Dominice udało się kupić stary dom w niewielkiej wsi w okolicach Białej Podlaskiej. Niestety, budynek wymagał generalnego remontu.

Piotr Żyła miał się czego bać. Przeżywał stresujące chwile, padły niecenzuralne słowa

Ekipa "Nasz nowy dom" odmieniła dom samotnej matki

Z tą misją na miejscu zjawiła się ekipa Katarzyny Dowbor. Budowlańcy kolejny raz zdali egzamin i w pięć dni zrealizowali remont (i to w zimowych warunkach). To było spore wyzwanie, bowiem koniecznie była wymiana dachu, wybudowanie od zera przybudówki oraz wykopanie szamba. Ponadto załoga opłacana przez telewizję Polsat podjęła się stworzenia wszelkich instalacji potrzebnych do wygodnego mieszkania w budynku. Oto efekty ich prac przed i po. 

Nasz nowy dom. Fot. materiały prasowe Polsat.jpg
Nasz nowy dom. Fot. materiały prasowe Polsat
Nasz nowy dom. Fot. materiały prasowe Polsat (5).webp
Nasz nowy dom. Fot. materiały prasowe Polsat
Nasz nowy dom. Fot. materiały prasowe Polsat (3).jpg
Nasz nowy dom. Fot. materiały prasowe Polsat
Nasz nowy dom. Fot. materiały prasowe Polsat (4).jpg
Nasz nowy dom. Fot. materiały prasowe Polsat
Nasz nowy dom. Fot. materiały prasowe Polsat (2).jpg
Nasz nowy dom. Fot. materiały prasowe Polsat
Nasz nowy dom. Fot. materiały prasowe Polsat (3).webp
Nasz nowy dom. Fot. materiały prasowe Polsat
Nasz nowy dom. Fot. materiały prasowe Polsat (4).webp
Nasz nowy dom. Fot. materiały prasowe Polsat
Nasz nowy dom. Fot. materiały prasowe Polsat.webp
Nasz nowy dom. Fot. materiały prasowe Polsat

 

"Nasz nowy dom". Widzowie zachwyceni remontem domu

Widzowie "Nasz nowy dom" są przyzwyczajeni do spektakularnych efektów szybkich prac ekipy programu. Tym razem również nie obyło się bez zachwytów, a opisana historia pani Dominiki dodatkowo utwierdziła wielbicieli show w przekonaniu że remont pomoże jej stawaniu na nogi i zapewnieniu dzieciom normalnego życia.

"Znowu się wzruszyłam. Piękny dom i wszyscy szczęśliwi. Warto było oglądać dla takich chwil", "Wszystko, co robicie dla tych rodzin, jest niesamowite", "Piękna dziewczyna i śliczne dzieci. Trzeba mieć siłę, by mimo tak licznych krzywd iść dalej do przodu" - pisali internauci na profilu "Nasz nowy dom".  

 

Źródło: "Nasz nowy dom", materiały prasowe Polsat