Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Cichopek pochwaliła się efektami zabiegu kosmetycznego. Fani nie mogą oderwać wzroku
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 31.03.2023 11:06

Katarzyna Cichopek pochwaliła się efektami zabiegu kosmetycznego. Fani nie mogą oderwać wzroku

Katarzyna Cichopek
KAPIF

Katarzyna Cichopek za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się z fanami efektami po najnowszym zabiegu, którego przebieg opisywaliśmy jakiś czas temu. Gwiazda "M jak miłość" korzystała z lasera kryształowego i postanowiła pokazać, czy było warto.

Katarzyna Cichopek poddała się zabiegowi laserowemu

Nie da się ukryć, że Katarzyna Cichopek bardzo chętnie dzieli się z fanami obrazkami zza kulis swojej kariery oraz fragmentami życia prywatnego. Aktorka często pokazuje fanom, co u niej słychać i stara się być z nimi w bieżącym kontakcie. 

Niemal codziennie na jej profilach w mediach społecznościowych pojawia się coś nowego. Tym razem postanowiła pochwalić się efektem popularnego zabiegu kosmetycznego.

Katarzyna Cichopek udostępniła na Instagramie nowe zdjęcie, na którym zapozowała w śnieżnobiałej stylizacji. Gwoździem programu jednak miał być jej odświeżony wygląd po zabiegu laseroterapii.

Fani zachwyceni przemianą aktorki

- Dziś o urodzie. Do moich regularnych zabiegów pielęgnacyjnych wkroczyła laseroterapia! Co mi daje? W naturalny sposób aktywizuje do produkcji kolagenu w mojej skórze, ujędrnia skórę od wewnątrz, naturalnie podnosi owal twarzy, wyostrza kąt żuchwy oraz wyrównuje koloryt skóry - wyliczała ukochana Macieja Kurzajewskiego.

Posty Katarzyny Cichopek zwykle cieszą się sporym zainteresowaniem, ale najnowszy wyjątkowo poruszył fanów celebrytki. Przemyślenia po przebytym zabiegu wzbudziły sensację wśród fanów, a pod opublikowanym postem niemalże natychmiast pojawiły się liczne komentarze, w których internauci nie szczędzili celebrytce komplementów.

Katarzyna Cichopek pochwaliła się efektami zabiegu

Prowadząca "Pytanie na śniadanie" na temat efektów i samego procesu wypowiedziała się w samych superlatywach, zachwalając kurację, która ma pomóc w ujędrnianiu skóry, utrzymaniu pożądanego owalu twarzy oraz ujednoliceniu karnacji. 

Wiele wskazuje na to, że nie tylko Katarzyna Cichopek jest zachwycona efektami zabiegu. Zobaczcie sami: