Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Maciej Kurzajewski pęka z dumy i wspiera Katarzynę Cichopek. Udało jej się zrealizować marzenie
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 29.03.2023 10:51

Maciej Kurzajewski pęka z dumy i wspiera Katarzynę Cichopek. Udało jej się zrealizować marzenie

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
KAPiF

Maciej Kurzajewski aż pękał z dumy - pochwalił się wyczynem swojej ukochanej na Instagramie. Katarzyna Cichopek mogła się pochwalić zdobyciem znaczącej nagrody i tym samym spełnieniem swojego małego marzenia. Długo na to pracowała.

Maciej Kurzajewski jest dumny z Katarzyny Cichopek

Maciej Kurzajewski już wielokrotnie pokazywał, że jest gotów wspierać swoją nową partnerkę w kolejnych etapach jej kariery. Katarzyna Cichopek odniosła ostatnio spory sukces, na który pracowała przez lata. W końcu się opłaciło.

W ostatnim czasie Katarzyna Cichopek została nagrodzona na Polish Businesswoman Awards za sukces marki biżuteryjnej i perfumowej, którą zajmowała się przez ostatnie lata. Okazało się, że to jednak nie wszystko.

Już wkrótce listonosze zapukają do drzwi milionów Polaków, niosą złe wieści. Wręczą ważne pismo

Katarzyna Cichopek stworzyła coś nowego

Katarzyna Cichopek poinformowała, że startuje z nową marką. po biżuterii i perfumach przyszedł czas na kosmetyki. Marka będzie nazywała się YA Naturalna. Gwiazda poinformowała, że nowa linia będzie dostępna w sklepach internetowych i wybranych drogeriach już od 1 kwietnia. 

- Kosmetyki YA to kosmetyki białe do pielęgnacji i higieny skóry twarzy, a pierwszy drop składa się z kremu na dzień, kremu na noc, serum z witaminą C, kremu pod oczy, pianki do demakijażu i płynu micelarnego - przekazała.

Maciej Kurzajewski nie mógł się opanować, wrzucił zdjęcie

Maciej Kurzajewski nie mógł opanować dumy i radości. Z tej okazji wrzucił na Instagrama zdjęcie ze znaczącym podpisem. Był niezwykle uradowany z sukcesu ukochanej. 

- Powodzenia Kasiu! To jest Twój dzień! - pisał, oznaczając na zdjęciu również tag #YANaturalna. Widać już, że będzie bardzo wspierał nową markę swojej partnerki. Takie wsparcie jest na wagę złota.

maciej kurzajewski.png