Rozrywka.Goniec.pl

Kapif

Katarzyna Cichopek pokazała się bez makijażu i w samym ręczniku. Fani oniemieli z zachwytu

28 Marca 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Katarzyna Cichopek tak zaciekle walczy o poszerzanie grona swoich odbiorców na Instagramie, że jest zdolna do wielu poświęceń. Takim z pewnością było zrzucenie z siebie ubrania i odziana w sam ręcznik udać się do łazienki, by tam w atmosferze intymności podzielić się z internautami spostrzeżeniami na temat kolejnych genialnych produktów kosmetycznych. Gwiazda TVP na dodatek pokazała się bez grama makijażu. Jak wyglądała?

Katarzyna Cichopek zachwyciła fanów na Instagramie

Katarzyna Cichopek jest jedną z najaktywniejszych celebrytek na Instagramie. Jej konto obserwuje już ponad pół miliona ludzi. Gdyby z dziedziny  pośredniej sprzedaży internetowej i promocji produktów można było zrobić doktorat, gospodyni "Pytania na śniadanie" z pewnością obroniłaby go na szóstkę. 

Nikt bowiem tak jak ona nie potrafi w zawoalowany (mniej lub bardziej) sposób przekonać internautki do tego, że zachwalane przez nią produkty są najlepsze.

Katarzyna Cichopek dostrzegła swój potencjał i założyła własną linię kosmetyków, a kolejnym jej biznesem jest firmowana jej nazwiskiem kolekcja perfum. Aktorka za swój dryg do interesów zdobyła nawet nagrodę - o szzeółach pisaliśmy tutaj. 

 

bułki biedronka

Poszła do Biedronki po bułki, gdy spojrzała na półkę zdębiała. Od razu chwyciła za telefon

CZYTAJ DALEJ

Katarzyna Cichopek bez makijażu na Instagramie. Jak wypadła?

Katarzyna Cichopek ze swojego konta na Instagramie uczyniła spore źródło dochodów. Chociaż ostatnio zamieszczała tam w większości kreacje modowe , to tym razem postawiła zrzucić z siebie wszelkie kreacje i wystąpić w skromniejszej stylizacji. Narzeczona Macieja Kurzajewskiego pokazała się fanom bez grama makijażu i w samym ręczniku. 

To wymagało od niej sporej odwagi, ponieważ cały czas musiała mieć się na baczności. Wiedziała bowiem, że jest pod stałą obserwacją internautów, a nie wszyscy z nich są do niej życzliwie nastawieni. Katarzyna Cichopek nie miała jednak wątpliwości, że swoją pracę - czyli reklamowanie pewnych produktów - musi wykonać. Znalazła zatem najprostszy sposób, by zwrócić na siebie uwagę. Jak wypadła bez makijażu?

Fot. Instagram @katarzynacichopek
Fot. Instagram @katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek Fot. Instagram @katarzynacichopek (2).jpg
Fot. Instagram @katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek Fot. Instagram @katarzynacichopek.jpg
Fot. Instagram @katarzynacichopek


 

Jak Katarzyna Cichopek dba o cerę?

Fani błyskawicznie dostrzeli, że cera artystki jest nieskazitelna, a niejedna rówieśniczka może jej pozazdrościć. Dociekliwe internautki nie musiały długo się zastanawiać, jak Katarzyna Cichopek dba o kondycję swojej skóry. Wystarczy kilka kliknięć, by się o tym dowiedzieć. Gwiazda TVP relacjonuje także zabiegi w salonach kosmetycznych. Niedawno zdecydowała się na laser kryształowy, jednocześnie objaśniając, co poprawia laseroterapia. 

- Możemy bardzo szybko pozbyć się „chomików”, drugiego podbródka, poprawić owal twarzy, kąt żuchwy i koloryt skóry - nauczała Katarzyna Cichopek na  Instagramie. 

 

Wstrząsające sceny w czasie rekolekcji, wszystko działo się w kościele. Nagranie obiegło sieć

Wstrząsające sceny w czasie rekolekcji, wszystko działo się w kościele. Nagranie obiegło sieć

CZYTAJ DALEJ
Robert Lewandowski przerwał milczenie po meczu z Albanią. Zdradził, co działo się w szatni

Robert Lewandowski przerwał milczenie po meczu z Albanią. Zdradził, co działo się w szatni

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Edyta Golec dodała wyjątkowe nagranie. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Po wpisie Roksany Węgiel o zaręczynach w sieci rozpętała się burza. Fani robią jedną rzecz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jonanna Koroniewska opublikowała poruszający post. Tak nazwała Katarzynę Dowbor
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Łukasz Golec zdradził tajemnicę brata. Wszystko się wydało na oczach widzów Polsatu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Sara James szczerze o relacji z mamą. Z ust młodej gwiazdy padły wymowne słowa
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Wiśniewski wystąpił z córką i zachwycił całą Polskę. Gwiazdor zrobił "wejście smoka"
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]