Rozrywka.Goniec.pl

Kapif / Instagram @katarzynacichopek

Szczęśliwa Katarzyna Cichopek zadała szyku na włoskich uliczkach. Fani są zachwyceni jej stylizacją

20 Marca 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Katarzyna Cichopek ostatnio odwiedziła Włochy, gdzie z pewnością nie mogła ustrzec się od licznych nawoływań typu “amore mio” z ust zachwyconych jej urodą południowców. Wszak stylizacja, w której przechadzała się włoskimi uliczkami i którą pochwaliła się na Instagramie, wreszcie została doceniona przez fanów. A ich modowego uznania, o czym sama dobitnie się przekonała, nie dostaje się z przydziału. W czym wystąpiła Katarzyna Cichopek?

Projektant mody zrugał Katarzynę Cichopek

Katarzyna Cichopek jest kobietą sukcesu i z determinacją kontynuuje swoje liczne przedsięwzięcia, do których niedawno dołączyło kolejne. Oprócz rozwoju rozmaitych pozatelewizyjnych projektów aktorka dba o to, by na jej Instagramie nie brakowało nowości. Pośród reklam mniej lub bardziej przydatnych produktów pojawiają się kadry w modowych stylizacjach, które ku udręce autorki  nie zawsze są źródłem poklasku.

Tym odzieżowym wyborom kilka tygodni temu przyjrzał się polski projektant mody, który, delikatnie mówiąc, na gwieździe "M jak miłość" nie pozostawił suchej nitki. Zarzucił jej m.in., że na siłę się odmładza i nie powinna decydować się na młodzieżowy image. 

Maciej Kurzajewski

Maciej Kurzajewski odwiedził wnuczkę i syna. W sieci pojawiło się piękne zdjęcie, fani zachwyceni

CZYTAJ DALEJ

Katarzyna Cichopek poszukuje swojego stylu

Katarzyna Cichopek najprawdopodobniej wzięła sobie słowa krytyki do serca i większą uwagę przykuła temu, jakie elementy garderoby na siebie ubiera. Niestety, nawet koncentracja nie odwiodła celebrytki od kolejnych nietrafionych decyzji, o których pisaliśmy tutaj.   

Niezniechęcona błędami Katarzyna Cichopek podjęła się kolejnej próby, by zadowolić swoich fanów i udowodnić, że z modą jest za pan brat. Idealną okazją był weekendowy wyjazd do Włoch, gdzie wybrała się wraz z ukochanym. Maciej Kurzajewski oprócz beztroskiej rekreacji miał inny powód, związany z realizacją pewnych swoich postanowień. Na szczęście znalazł chwilę, by obfotografować swoją narzeczoną, która wreszcie została doceniona za udany image. W co ubrała się Katarzyna Cichopek?

Katarzyna Cichopek zadała szyku we Włoszech

Katarzyna Cichopek nie ukrywała, że ostatnio los jej sprzyja i słyszy jedynie dobre wiadomości. Uśmiechu nie brakuje jej także na fotosach z Italii. Gospodyni "Pytania na śniadanie" wystąpiła w najmodniejszej stylizacji tego sezonu. Do krótkiej kurtki z wełny dobrała dżinsowe spodnie typu flare, a całość puentował biały T-shirt. Do tego idealnie pasowały wysokie buty i niewielka torebka, a na głowie ciemne okulary i tradycyjna czapka z daszkiem. 

- Mała Wenecja? A nie, to Comacchio małe miasteczko położone w lagunie na północ od obecnego ujścia rzeki Reno, zbudowane na ponad 13 różnych wysepkach połączonych mostami. Ktoś był? - zagaiła komentujących, którzy zgodnym chórem docenili wszystkie elementy jej garderoby. 

"Znakomite dodatki. Świetnie wyglądasz, Kasiu.", "Co za piękność. Co to za buty i co to za spodnie? Świetnie leżą", "Lepsze od ubiegłotygodniowego płaszczu. Tym razem elegancja" - pisali zachwyceni wielbiciele Katarzyny Cichopek na Instagramie. A Wam jak podoba się jej wiosenny strój?

Katarzyna Cichopek. Fot. Instagram @katarzynacichopek.jpg
 Fot. Instagram @katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek 2.  Fot. Instagram @katarzynacichopek.jpg
 Fot. Instagram @katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek 3.  Fot. Instagram @katarzynacichopek.jpg
 Fot. Instagram @katarzynacichopek
pogodynka

Chwile grozy w programie na żywo. Pogodynka nagle runęła na ziemię, nagranie obiegło sieć

CZYTAJ DALEJ
Robert Lewandowski zmienił oblicze meczu FC Barcelona kontra real Madryt

Robert Lewandowski zmienił oblicze El Classico. Wystarczyło jedno dotknięcie, fani w euforii

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Kuba Wojewódzki i Janusz Palikot czują się niewinni. Inaczej sądzi prokuratura
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niechlubne fakty z życia Kory Jackowskiej. Przez zdradę jej ukochany chciał popełnić rozszerzone samobójstwo
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Grał "Znachora". Jak potoczyło się życie Jerzego Bińczyckiego? Aktor długo szukał szczęścia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Kilka lat temu Jacek Borkowski stracił żonę, teraz zdobył się na gorzkie wyznanie. "Siedzę sam"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Celine Dion jest nieuleczalnie chora. Musiała podjąć trudną decyzję, fani są załamani
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niepokojące sceny na lotnisku, gwiazda disco polo nagle zasłabła. Muzycy ruszyli na pomoc
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]