Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Tragiczne informacje, nie żyje znany muzyk i aktor. Miał zaledwie 46 lat
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 27.09.2023 16:32

Tragiczne informacje, nie żyje znany muzyk i aktor. Miał zaledwie 46 lat

świeczka
Pixabay

Media obiegła smutna informacja o śmierci słynnego aktora i muzyka. Nashawn Breedlove był raperem, który zmierzył się w bitwie z Eminemem w filmie “8 Mila”. Matka artysty potwierdziła przykre doniesienia w mediach społecznościowych.

Kim był Nashawn Breedlove?

Nashawn Breedlove zasłynął z roli rapera Lotto w legendarnym filmie “8 Mila”, w którym grał między innymi z Eminem. Pojedynek w filmie wygrał Jimmy znany jako B-Rabit, ale mimo to przez lata wielu fanów produkcji twierdziło, że na zwycięstwo zasłużył Lotto, a wynik nie był sprawiedliwy. Nashawn Breedlove tworzył muzykę pod pseudonimem Ox. Artysta w 2001 roku napisał utwór do filmu “The Wash”, gdzie wystąpił Dr. Dre oraz Snoop Dogg.

To koniec plotek. Katarzyna Cichopek przekazała pilne wieści z domu w Starej Miłosnej. Długo na to czekała

Nie żyje znany raper

Jak podaje BBC, Nashawn Breedlove zmarł 25 września. Artysta odszedł w wieku 46 lat. Serwis TMZ podaje, że muzyk odszedł we śnie w swoim domu w New Jersey w Stanach Zjednoczonych. Przyczyny śmierci nie zostały do tej pory ujawnione. Matka rapera potwierdziła tragiczne doniesienia w mediach społecznościowych. 

- Z ciężkim sercem dzielę się wiadomością o śmierci mojego ukochanego syna. Wielu z was znało go pod pseudonimem Lotto lub Ox - te określenia odzwierciedlały jego odporność i determinację. Był raperem, piosenkarzem, autorem tekstów i aktorem. Nikt nie mógł odmówić mu talentu […] Odejście Nashawna pozostawiło w moim życiu ogromną pustkę, której nie da się opisać słowami. Podobnie jak bólu i cierpienia, które odczuwam. Był nie tylko moim synem, ale też niezwykłym człowiekiem, którego charakter i siła inspirowały każdego, kto stanął na jego drodze - napisała.

Bliscy żegnają znanego artystę

W sieci pojawiło się także wiele smutnych wpisów, które zamieścili bliscy zmarłego. - Mimo tego, że byłeś moim kuzynem, byłeś moim bratem. Jestem zdruzgotany przez tę stratę. Kocham cię i będzie mi ciebie brakowało. Spoczywaj w pokoju Nashawn - czytamy w jednym z postów na Facebooku.

Zmarłego kolegę pożegnał także w poruszających słowach Mickey Factz, amerykański raper. - Niech odpoczywa w pokoju jeden z niewielu raperów, którzy pokonali Eminema. Jego przyjaciele z miłości nazywali go Ox. Będziesz zapamiętany dzięki swojej wytrwałości i agresywności - przekazał na Instagramie. 

Tagi: Nie żyje