Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Nie żyje bohater popularnego programu. Produkcja Polsatu przekazała smutną informację
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 25.09.2023 15:01

Nie żyje bohater popularnego programu. Produkcja Polsatu przekazała smutną informację

świeczka
Pixabay

Produkcja popularnego show Polsatu przekazała smutne wieści. Nie żyje Pan Staszek, jeden z bohaterów programu “Górale”, którego uwielbiało wielu widzów. - Zmarł w swoim domu, zabierając ze sobą ze świata trochę barw, dobroci i ciepła - czytamy.

Nie żyje bohater programu "Górale"

Media obiegła bardzo smutna informacja o śmierci jednego z bohaterów znanego programu emitowanego na Polsat Play, “Górale”. Nie żyje Pan Staszek, który cieszył się olbrzymią sympatią wśród widzów. Mieszkaniec Piwnicznej-Zdroju odszedł 14 września 2023 roku. O wszystkim poinformowała produkcja show w mediach społecznościowych.

Znany architekt odnowił dom Jerzego Połomskiego. "W tym domu nie ma drzwi, są same okna"

Produkcja show przekazała smutne wieści

O śmierci Pana Staszka poinformowano w mediach społecznościowych. Na oficjalnym profilu Polsat Play na Facebooku pojawił się poruszający wpis, w którym produkcja programu żegna bohatera “Górali”. - To nie jest post, który kiedykolwiek chcieliśmy napisać. Wczoraj krótką drogę z Gór do Nieba pokonał Staszek, jedna z najbarwniejszych i najbardziej ukochanych postaci, jakie można było spotkać nie tylko na całym Podhalu, czy w programie "Górale", ale i na całym świecie. Zmarł w swoim domu, zabierając ze sobą ze świata trochę barw, dobroci i ciepła. Ale nikt nie odchodzi do końca, dopóki żyje pamięć o nim. Żegnaj Staszku. Nie zapomnimy Cię nigdy - czytamy na Facebooku.

Widzowie programu wciąż nie mogą w to uwierzyć

Pan Staszek zawsze był pogodny i uśmiechnięty, choć jak sam mówił, życie w górach nie należy do łatwych. - Aby tak żyć, trzeba się urodzić w górach, albo sobie na takie życie zasłużyć - powtarzał. 

W komentarzach pojawiło się mnóstwo słów żalu oraz wsparcia dla rodziny Pana Staszka. - A w środę wracając z Zakopanego, mieliśmy odwiedzić Pana Staszka. Bardzo smutna informacja; - Wyrazy współczucia dla rodziny. Pan Staszek był wyjątkowy w każdej dziedzinie; - Kondolencje dla rodziny. Panie Staszku, był pan fantastycznym człowiekiem - piszą rozżaleni fani programu “Górale”.

Tagi: Nie żyje