Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Ten hit wraca do TV! W obsadzie mnóstwo gwiazd
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 08.03.2024 05:00

Ten hit wraca do TV! W obsadzie mnóstwo gwiazd

Polsat
Fot. Pexels / mat. rekl. Polsat

Piątkowy wieczór spędzony przed telewizorem to najlepsza z decyzja, jaką można podjąć. Na antenę Polsatu w mocno odświeżonej wersji wraca hit, na który wielu czekało. Jakie niespodzianki czekają żądnych wrażeń widzów?

Polsat łączy przyjemne z pożytecznym. Znany format wróci do łask?

Polsat znalazł sposób na to, jak połączyć rozrywkę z działalnością charytatywną. Dzięki formatowi, który niezmiennie od lat gromadzi przed telewizorami pokaźną widownię, udało się przekazać na szlachetne cele dobroczynne aż cztery miliony złotych. Duży wpływ na powodzenie tego przedsięwzięcia miały gwiazdy, które na przestrzeni dotychczasowych edycji udowodniły, że miano artystów nie jest in dane na wyrost.

Poprzednia seria popularnego programu była określana jako jedna z najsłabszych, więc Edward Miszczak postanowił wziąć sobie do serca te opinie. Podobnie jak w przypadku "Tańca z gwiazdami", poczynił daleko idące zmiany, by ulubione show Polaków znów wróciło w pełnym blasku. Czy tak się stanie? Oto, co na to wskazuje.

Chora 4 latka mieszkała w ruderze. Romanowska zalała się łzami

Plejada gwiazd w nowym programie Polsatu

Widowisko, jakie Polsat zafunduje widzom w piątek wieczór, przesiąknięte będzie wielkimi nazwiskami. Na ekran w glorii i chwale powrócą bowiem celebryci, którzy już mieli okazję sprawdzić się w roli uczestników. 

Będą to m.in. przywrócona do stacji Katarzyna Skrzynecka, gwiazdor "M jak miłość" Kacper Kuszewski, pogromczyni hejterów Barbara Kurdej-Szatan, włoski amant Stefano Terazzino, znana z "Rodziny zastępczej" Aleksandra Szwed, muzycznie uzdolniony Mateusz Ziółko i laureat 9. sezonu, Filip Lato.

Ci, którzy na bieżąco śledzą ich losy, zapewne już się domyślili, do jakiego show zaproszeni zostali najlepsi bohaterowie zebrani ze wszystkich minionych lat. To jednak nie koniec niespodzianek. 

Katarzyna Skrzynecka
Katarzyna Skrzynecka. Fot. KAPiF
Kacper Kuszewski
Kacper Kuszewski. Fot. KAPiF
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan. Fot. KAPiF

Wielki przebój wraca do Polsatu. Kiedy obejrzeć "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Jury w składzie: Piotr Gąsowski, Małgorzata Walewska i Robert Janowski poprosi wspomnianych artystów, by po raz drugi wcielili się w najlepsze wokalno-aktorskie kreacje. Będzie zatem można zobaczyć swoiste crème de la crème tego, co fani "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pokochali najbardziej. Aby nie za bardzo zatracić się w nostalgii, o niepowtarzalną oprawę występów zadba nowy trener.

Co ciekawe, on również miał okazję sprawdzić się jako uczestnik. Mowa o Marcinie Przybylskim, który będzie odpowiedzialny za szkolenie sceniczne i aktorskie podopiecznych. Jak sądzicie, czy wielki powrót "Twoja Twarz Brzmi znajomo" okaże się sukcesem? O tym będzie można przekonać się w Polsacie w piątek tuż po 20:05.