Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Niebywałe, w jakim pałacu mieszka Grzegorz Krychowiak z żoną. Jak z bajki
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 26.09.2023 22:37

Niebywałe, w jakim pałacu mieszka Grzegorz Krychowiak z żoną. Jak z bajki

Grzegorz Krychowiak i Celia Krychowiak
fot. Instagram @celiajaunat

Grzegorz i Celia Krychowiakowie tworzą szczęśliwy związek już od dziesięciu lat. Mają kilka apartamentów, ale jeden z nich przykuwa szczególną uwagę. Ich mieszkanie w Paryżu robi ogromne wrażenie. Jak mieszka popularna para?

Grzegorz Krychowiak odchodzi z polskiej reprezentacji

Grzegorz Krychowiak 26 września ogłosił, że odchodzi z polskiej reprezentacji. - W dniu dzisiejszym rezygnuję z występów w reprezentacji Polski. Dziękuję kibicom, którzy byli z nami na dobre i na złe, w każdym meczu dawałem z siebie, tyle ile mogłem, żebyście byli z nas dumni - napisał na swoim Instagramie.

Sportowiec jest związany z Celią Krychowiak, którą poślubił w 2019 roku po kilku latach związku. Para ma na własność kilka posiadłości, a jedna z nich znajduje się w Paryżu. Wystrój tego apartamentu robi ogromne wrażenie.

Agnieszka Holland ma ochronę. Po premierze "Zielonej granicy" pilnują jej całą dobę

Celia Krychowiak pokazała kadry z ich domu

Apartament Krychowiaków, który znajduje się w Paryżu ocieka luksusem i jest urządzony bardzo stylowo. Choć piłkarz aktualnie reprezentuje drużynę Al-Shabab FC w Rijadze, to właśnie Paryż jest jego głównym miejscem zamieszkania. Na Instagramie Grzegorza Krychowiaka trudno znaleźć kadry z jego życia prywatnego, ale Celia chętnie pokazuje wnętrza ich domu, które stanowią świetne tło dla jej modowych kreacji. Jaki styl panuje w posiadłości znanej pary?

Niezwykły wystrój paryskiego apartamentu Krychowiaków

W ich mieszkaniu w Paryżu panuje królewski wystrój w stylu Ludwika XIV, który przeplatany jest z nowoczesnymi akcentami. Na ścianach możemy zobaczyć sztukaterie oraz kominek z marmuru, nad którym wisi ogromne złote lustro. W salonie znajduje się designerska sofa, a nieodłączną częścią wystroju są marmurowe elementy, takie jak duży stół z czarnego kamienia czy mniejsze stoliki kawowe z biało-czarnej skały metamorficznej. Najbardziej efektownym elementem salonu jest żyrandol, który składa się z setek kryształów. Podobny rodzaj oświetlenia znajduje się także w korytarzu.