Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Zygmunt Chajzer pokazał zdjęcie z młodości. 50 lat i prawie się nie zmienił
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 26.09.2023 17:49

Zygmunt Chajzer pokazał zdjęcie z młodości. 50 lat i prawie się nie zmienił

Zygmunt Chajzer
fot. Instagram @zygmunt_chajzer

Zygmunt Chajzer niebawem będzie obchodził swoje 70. urodziny. Dziennikarz ostatnio opublikował w mediach społecznościowych dwa nowe zdjęcia. Pierwsze sprzed 50 lat, a drugie aktualne. Fani nie mogli wyjść z podziwu.

Zygmunt Chajzer studiował na Akademii Wychowania Fizycznego

Zygmunt Chajzer to znany polski dziennikarz, prezenter telewizyjny i radiowy. Studiował na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, a także na Akademii Wychowania Fizycznego. Jako wielbiciel gry w siatkówkę, grał w zespołach AZS AWF i AZS UW oraz był członkiem reprezentacji Polski juniorów, a po latach otrzymał dyplom trenera siatkówki. Od 2021 roku wchodzi też w skład zarządu klubu Bank BPS Sparta Warszawa.

Agnieszka Holland ma ochronę. Po premierze "Zielonej granicy" pilnują jej całą dobę

Zygmunt Chajzer pokazał zdjęcie z młodości

Zygmunt Chajzer nie stroni od aktywności fizycznej, dzięki czemu zachowuje nienaganny wygląd i figurę. Dziennikarz ostatnio postanowił podzielić się z fanami zaskakującymi zdjęciami. Pierwsze z nich jest czarno-białe i przedstawia młodego Zygmunta. Widok przykuwa umięśniona sylwetka i oryginalna fryzura.

Druga fotografia przedstawia aktualne zdjęcie prezentera, który zapozował tak samo, jak na ujęciu sprzed 50 lat. - 50 lat temu zaczynałem studia w Warszawskiej AWF. Latka lecą a my ciągle młodzi! - napisał pod postem.

Fani dziennikarza byli zachwyceni

Zdjęcia Chajzera wywołały lawinę komentarzy. Fani nie dowierzali, że po tylu latach można mieć taką figurę i tak zachwycającą kondycję. Nie zabrakło komplementów. - Tylko pogratulować stałości i konsekwencji stylu życia! Jest moc w każdym wydaniu; - Tak to się można starzeć; - Taka starość to wciąż młodość, wygląda Pan lepiej niż niejeden 20-latek; - Czadowe foty, gratuluję też formy pomimo upływu lat - czytamy w komentarzach pod postem Zygmunta Chajzera.