Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Na planie "Naszego nowego domu" pojawił się mężczyzna. Rzucił się prowadzącej w ramiona
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 18.09.2021 14:33

Na planie "Naszego nowego domu" pojawił się mężczyzna. Rzucił się prowadzącej w ramiona

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
instagram.com nasznowydom

Prowadząca program "Nasz nowy dom" Katarzyna Dowbor podczas remontu jednego z domów spotkała się ze swoim wielkim fanem. Starszy mężczyzna nie szczędził miłych słów pod adresem prezenterki i serdecznie ją uściskał. Wprawił tym dziennikarkę w prawdziwe osłupienie.

Katarzyna Dowbor od ośmiu lat wraz z ekipą programu "Nasz nowy dom" zmienia życie polskich rodzin. Nic więc dziwnego, że dziennikarka swoją godną pochwały postawą zaskarbiła sobie sympatię setek tysięcy ludzi. Mimo okazywanych jej wyrazów wdzięczności nie mogła jednak spodziewać się tego, co wydarzyło się podczas nagrywania najnowszego odcinka show.

Niespodziewana reakcja fana zaskoczyła Dowbor

Katarzyna Dowbor odwiedziła ostatnio Pieńki Rzewińskie, gdzie wraz z zaufanymi współpracownikami remontowała dom pani Anny i jej 8-letniego syna Antosia. Podczas wizyty we wsi prezenterka napotkała niespodziewanie na swojego fana, który nie szczędził pod adresem dziennikarki miłych słów.

- Oj, panią poznałem. Wie pani co? Pani do nieba pójdzie - powiedział starszy mężczyzna, całując ręce Dowbor i ściskając ją serdecznie. Taka reakcja wprawiła prowadzącą w konsternację. Mieszkaniec wsi zapewniał, że ogląda każdy odcinek programu i życzył wszystkiego dobrego. Na koniec mocno przytulił się do zaskoczonej dziennikarki.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

"Nasz nowy dom" pomaga kolejnej rodzinie

W omawianym odcinku 17. sezonu programu ekipa pomaga schorowanej pani Annie. Kobieta samotnie wychowuje syna, który bardzo martwi się o zdrowie mamy. Architekci i budowlańcy starają się odmienić los mieszkającej w strasznych warunkach rodziny.

W maleńkim stuletnim domku nie domykają się drzwi, dodatkowo okna są nieszczelne, przez co wieje chłodem. W domu nie ma ciepłej wody, łazienki ani toalety, a niebezpieczne ogrzewanie i instalacja elektryczna w każdej chwili mogą doprowadzić do tragedii.

Jak zazwyczaj, rodzina zostaje wysłana na wakacje, podczas gdy jej dobytek przechodzi zaskakującą przemianę. Antoś i pani Anna wyjeżdżają do Warszawy, co dla 8-latka jest spełnieniem marzeń. Pani Anna ma zaś możliwość konsultacji z lekarzem, który stara się pomóc rozwiązać jej zdrowotne problemy.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: se.pl, Instagram