Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marcin Hakiel przyłapany z nową dziewczyną. Myśleli, że nikt ich nie widzi
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 02.10.2023 17:26

Marcin Hakiel przyłapany z nową dziewczyną. Myśleli, że nikt ich nie widzi

Marcin Hakiel
Kapif

Marcin Hakiel znów jest zakochany i regularnie spotyka się ze swoją nową, tajemniczą partnerką. Pomiędzy parą buzują emocję, a namiętność jest tak silna, że oboje nie mogli jej opanować nawet w miejscu publicznym. Tego widoku nie mogli odpuścić sobie fotoreporterzy, którzy skrupulatnie opowiedzieli o tym, co dokładnie się wydarzyło. Marcin Hakiel najwyraźniej zapomniał, że jest obserwowany i dał się ponieść romantycznym uniesieniom. 

Marcin Hakiel znów jest zajęty

Marcin Hakiel tuż po rozstaniu z Katarzyną Cichopek w mgnieniu oka znalazł sobie nową partnerkę, lecz przez długi czas utrzymywał jej wizerunek w tajemnicy. Gdy stopniowo odkrywał mediom coraz więcej, wprost proporcjonalnie żar pomiędzy nim a lubą gasł. Niestety, następczyni Katarzyny Cichopek nie zdołała zawrócić tancerzowi w sercu na stałe.

Niestrudzony kolejną matrymonialną porażką Marcin Hakiel nie zamierzał pozostać bierny i dał sobie jeszcze jedną szansę. Media ferowały, że nową wybranką celebryty została Magdalena Stępień, jednak prawda okazała się zupełnie inna. Uczuciem obdarzył bowiem innego. Kim jest nowa partnerka Marcina Hakiela?

Rodzina zginęła na A1. Firma tuningowa wydała oświadczenie w sprawie BMW

Marcin Hakiel na randce z nowa partnerką

Personalia nowej dziewczyny Marcina Hakiela nie są jeszcze znane, chociaż para ma już za sobą pewien debiut. Razem wybrali się na wernisaż do galerii sztuki, jednak nie zdecydowali się na pokazanie typowych dla zakochanych wspólnych fotosów. Marcin Hakiel i tajemnicza brunetka nie byli skorzy do pozowania, jednak paparazzi nie odpuścili.

Marcin Hakiel z tajemniczą partnerką wybrał się na randkę do restauracji, a fotoreporterzy Twojego Imperium dokładnie opisali, jak wyglądało to romantyczne spotkanie. Kobieta najpierw pojawiła się w lokalu w towarzystwie przyjaciół, jednak porozmawiała z nimi tylko chwilę i oddaliła się ku stęsknionemu i czekającemu przy dalszym stoliku ukochanemu. Co działo się dalej?

Marcin Hakiel przyłapany na figlach z ukochaną

Jak czytamy w Twoim Imperium, Marcin Hakiel uciął sobie z lubą miłą pogawędkę, oboje siedzieli blisko siebie i co chwilę obdarzali się śmiałymi i czułymi gestami. Nie da się ukryć, że Marcin Hakiel nie mógł spuścić oka ze swojej pięknej towarzyszki.

- Z każdą minutą robiło się między nimi coraz goręcej! Ręka Hakiela błądziła w okolicach talii atrakcyjnej brunetki - donosi Twoje Imperium, w którym nie brakuje zapewnień, jakoby były mąż Katarzyny Cichopek i jego nowa partnerka namiętnie całowali się w restauracji. Jak sądzicie, czy tym razem Marcinowi Hakielowi uda się odnaleźć upragnioną miłość na całe życie? Nie da się ukryć, że początki, przynajmniej pod względem zaangażowania, wyglądają obiecująco. 

Źródło: Twoje Imperium