Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marcin Hakiel pokazał nową partnerkę. Sieć obiegło wspólne zdjęcie
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 24.09.2023 10:40

Marcin Hakiel pokazał nową partnerkę. Sieć obiegło wspólne zdjęcie

Marcin Hakiel
Instagram @marcinhakiel

W ostatnim czasie o Marcinie Hakielu cały czas jest głośno, a jego nazwisko nie schodzi z czołowych nagłówków mediów plotkarskich. Nic nie wskazuje, by miało się to zmienić, tym bardziej, że tancerz pochwalił się teraz zdjęciem z nową kobietą. W sobotni wieczór na InstaStories celebryty zagościła fotografia z prawdziwą pięknością. Z kim obecnie spotyka się były mąż Katarzyny Cichopek? 

Wciąż nie milkną echa rozwodu Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek

W ubiegłym roku Marcin Hakiel oficjalnie zakończył swój związek z Katarzyną Cichopek. Para wzięła rozwód, a echa tego głośnego wydarzenia nie milkną w mediach do dziś. Byli małżonkowie wciąż toczą publiczne spory, a tancerz nie ustaje w wysiłkach wyciągania na światło dzienne ich licznych problemów, ochoczo o nich opowiadając w mediach społecznościowych i licznie udzielanych wywiadach. 

Prognoza pogody na Wszystkich Świętych. Synoptycy zdradzili, czego możemy się spodziewać

Związek tancerza z Dominiką nie przetrwał próby czasu

Po rozwodzie z Katarzyną Cichopek, Marcin Hakiel związał się z Dominiką z Wielkopolski, ale ich relacja nie przetrwała próby czasu. Partnerka tancerza zdecydowała o zakończeniu znajomości, gdyż nie spełnił jej oczekiwań co do zaangażowania w związek. 

- Przez ostatni rok zrobiłam wszystko, co w mojej mocy, by chronić prywatność. Jestem wdzięczna dziennikarzom za uszanowanie mojego stanowiska i staram się rozumieć ich pracę. W związku z tym postanowiłam uciąć wszelkie spekulacje i wyjątkowo zabrać głos – tłumaczy i dodaje: Na początku lipca zakończył się mój związek. Z całego serca podziękowałam drugiej stronie za dobry czas, który przeżyliśmy razem i życzyłam powodzenia. Od tego momentu nie utrzymujemy kontaktu – wyjawiła w rozmowie z ShowNews. 

Marcin Hakiel ma nową partnerkę?

Niedawno Marcin Hakiel ponownie przykuł uwagę portali plotkarskich, zamieszczając relację na Instagramie i pokazując zdjęcia, na których mogliśmy go zobaczyć z nową kobietą. Wręczał jej na nich piękny, okazały bukiet kwiatów. Pomponik donosił wtedy, że jego kolejną domniemaną partnerką jest inna Dominika. Nowa towarzyszka tancerza słynie z intensywnej działalności w mediach społecznościowych, gdzie na bieżąco chwali się luksusowym lifestylem. 

Z kolei w sobotę Marcin Hakiel udostępnił kolejną fotografię na InstaStories. Widzimy go na niej z dwoma pięknymi kobietami i mężczyzną. Jedna z pań to influencerka Oliwia Sadowska, a druga wyżej wspomniana Dominika. Trzeba przyznać, że nowa partnerka celebryty zachwyca zniewalającą urodą. Zobaczcie zdjęcie! 

Źródło: ShowNews, Pomponik