Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Wiemy, kim jest nowa partnerka Marcina Hakiela. Kolejna Dominika skradła jego serce
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 22.09.2023 09:04

Wiemy, kim jest nowa partnerka Marcina Hakiela. Kolejna Dominika skradła jego serce

Marcin Hakiel
Instagram @marcinhakiel

Życie uczuciowe Marcina Hakiela budzi spore zainteresowanie mediów. Po nieudanym związku z tajemniczą Dominiką przyszła pora na kolejną miłość. Kto tym razem skradł serce przystojnego tancerza?

Rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Marcin Hakiel przez siedemnaście lat związany był z popularną polską aktorką i prezenterką Katarzyną Cichopek. Para wychowywała wspólnie dwoje dzieci: Adama i Helenę, tworząc na pozór zgraną i szczęśliwą rodzinę. W marcu zeszłego roku niespodziewanie ogłosili jednak rozstanie i już kilka miesięcy później wzięli rozwód. 

Rozstanie celebrytów obiło się szerokim echem w krajowych mediach, a ich życie uczuciowe do dziś budzi ogromne zainteresowanie. Katarzyna Cichopek szybko znalazła nową miłość w ramionach Macieja Kurzajewskiego. Jej były mąż związał się z kolei z tajemniczą Dominiką, jednak ich związek rozpadł się po zaledwie kilku miesiącach. Tancerz nie marnuje jednak czasu i pochwalił się w mediach społecznościowych nową partnerką.

Mateusz Murański do dziś nie został pochowany? "Nie ma takiego miejsca"

Marcin Hakiel ma nową partnerkę?

Po rozstaniu z tajemniczą Dominiką portale plotkarskie jeszcze bardziej wzięły pod lupę poczynania miłosne Marcina Hakiela. Przez jakiś czas plotkowano, że spotyka się on z byłą partnerką Jakuba Rzeźniczaka - Magdaleną Stępień. 

Szybko okazało się jednak, że łączy ich tylko przyjaźń a serce tancerza bije dla zupełnie kogoś innego. Kim jest nowa partnerka Marcina Hakiela?

Nowa partnerka Marcina Hakiela

21 września były mąż Cichopek zamieścił na InstaStories zdjęcia, które dały sporo do myślenia jego fanom. Na jednym z nich widać go, gdy stoi obok kobiety, a następnie – jak wręcza jej okazały bukiet kwiatów. Jednemu z tabloidów udało się ustalić tożsamość nowej sympatii celebryty.

Według doniesień Pomponika,  tancerz zabrał ukochaną na wernisaż do galerii sztuki Fijewski w Warszawie. Podobne kadry trafiły na Instagram kobiety o imieniu Dominika. Wybranka Hakiela uwielbia podróże i luksusowy styl życia. Jakiś czas temu bawiła się na koncercie Beyonce w Warszawie, a imprezę zrelacjonowała w mediach społecznościowych.

Hakiel.jpg
Instagram @marcinhakiel