Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Wspaniałe wieści z domu Michała Wiśniewskiego. Chodzi o jego syna, fani ślą gratulacje
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 21.09.2023 22:45

Wspaniałe wieści z domu Michała Wiśniewskiego. Chodzi o jego syna, fani ślą gratulacje

Michał Wiśniewski
Kapif

Michał Wiśniewski pochwalił się swoim fanom, że jego syn właśnie zaczyna nowy rozdział w życiu. Na Instagramie opublikował poruszający wpis, w którym dzieli się swoimi uczuciami i emocjami. Także mama pociechy lidera zespołu Ich Troje nie mogła powstrzymać wzruszenia i nie kryła radości. 

Michał Wiśniewski od lat robi karierę w polskim show-biznesie

Michał Wiśniewski od lat robi karierę w polskim show-biznesie i jest jednym z najpopularniejszych celebrytów w kraju. Wyróżnia się nieszablonową osobowością, a na jego koncerty wciąż nie brakuje chętnych. 

Również media śledzą z uwagą poczynania wokalisty i co rusz wypływają kolejne informacje z jego życia prywatnego, którym zresztą sam uwielbia się dzielić w mediach społecznościowych. Piosenkarz doczekał się szóstki pociech, z których jest bardzo dumny. 

Mateusz Murański do dziś nie został pochowany? "Nie ma takiego miejsca"

Wokalista jest bardzo dumny ze swoich dzieci

Wokalista świetnie odnajduje się w roli ojca i dzięki byciu rodzicem czuje się spełniony. Często chwali się zdjęciami swoich dzieci w social mediach i relacjonuje, co u nich słychać. Widać, że przepełnia go duma i radość, o czym regularnie informuje swoich fanów. Gdy tylko w życiu którejś z pociech dzieje się coś ważnego, Michał Wiśniewski dzieli się swoim szczęściem z użytkownikami mediów społecznościowych. 

Lider zespołu Ich Troje pochwalił się na Instagramie, że jego syn zaczyna nowy etap w życiu

Niedawno podzielił się informacją, że jeden z jego synów zaczyna nowy etap w życiu w placówce edukacyjnej. - Czas leci! Kolejny syn – kolejna duma – napisał pod udostępnionym zdjęciem Falco Amadeusa, który był akurat pasowany na ucznia. Także Pola Wiśniewska nie kryła wzruszenia i szczęścia, że ich pierwszy syn jest już taki duży. - Jeszcze przed chwilą był taki malutki, a teraz już przedszkolak – napisała. 

Fani Michała Wiśniewskiego również bardzo pozytywnie zareagowali i posypały się gratulacje oraz życzliwe życzenia samych sukcesów dla przedszkolaka. “Jak ten czas leci. Już przedszkole! Samych fajnych projektów życzę'”, “Piękne zdjęcie! Ależ urósł”, “Powodzenia przedszkolaczku”, “Ale kawaler! Kiedy on tak urósł” - pisali.