Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Michał Wiśniewski weźmie rozwód z Polą? Czarne chmury nad liderem Ich Troje
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 18.09.2023 15:45

Michał Wiśniewski weźmie rozwód z Polą? Czarne chmury nad liderem Ich Troje

Michał Wiśniewski Pola Wiśniewska
kadry z filmu na kanale YouTube @Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski dopiero co ślubował bezwarunkową miłość ukochanej Poli, a rozwód pary już wisi w powietrzu? Sprawdziła to znana tarocistka, Anna Kempisty. Jaką przyszłość lidera ich Troje zobaczyła w kartach?

Tarocistka postawiła karty Michałowi Wiśniewskiemu

Anna Kempisty ma na swoim koncie kilka diagnoz, które się sprawdziły. W styczniu wieszczyła koniec związku Dody i Dariusza Pachuta, nie miała wątpliwości także co do Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Z kart wyczytała przyszłość, czyli ich medialną burzę nie tylko o pieniądze.

Anna Kempisty przewidziała także miłosne niepowodzenia dla Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, jednak byli małżonkowie mimo rozwodu, przynajmniej na razie, wydaje się być szczęśliwa. Co wróżbitka ma do powiedzenia na temat związku Michała Wiśniewskiego i Poli Wiśniewskiej?

Nie tylko kontrolerzy pukają do drzwi Polaków. 45-latek stracił wielkie pieniądze

Michał Wiśniewski rozwiedzie się z Polą Wiśniewską?

Michał Wiśniewski aktualnie trwa w małżeństwie z Polą Wiśniewską, która została jego piątą żoną. Wcześniej piosenkarz miłość, wierność i uczciwość ślubował Magdzie Femme, Marcie zwanej Mandaryną, Annie Świątczak i Dominiką Tajner. Mało kto wie jednak, że lider Ich Troje romantyczne uczucie świętował na… ośmiu ślubach. Wynika to z faktu, że z niektórymi partnerkami zawierał oddzielnie ślub cywilny, a oddzielnie kościelny. 

Michał Wiśniewski sformalizował związek z Polą Wiśniewską w 2020 roku. Zakochani mają zatem krótki staż, jednak według fanów muzyka wiedzie im się całkiem nieźle. Z innej perspektywy spogląda na to tarocistka Anna Kempisty, która w kartach ujrzała zupełnie innych obraz tej relacji. Czy Michał Wiśniewski według niej znów będzie musiał ogłosić miłosną porażkę?

Michał Wiśniewski weźmie kolejny rozwód? Tarocistka przewiduje

Przyszłość Michała Wiśniewskiego i Poli Wiśniewskiej nie będzie pozbawiona trosk, kłótni i wzajemnych pretensji. Twierdzi tak Anna Kempisty, która nie widzi dla pary przyszłości i nie daje im dużej nadziei. Dlaczego?

- Tarot potwierdza pretensje i żale pani Poli, a w panu Michale widać mocny egoizm - zaczęła Anna Kempisty na łamach Twojego Imperium. Według postawionego przez nią tarota Pola Wiśniewska będzie miała trudny orzech do gryzienia i nie uda jej się dotrzeć do charakternego małżonka. 

- Niestety żona piosenkarza nie znajdzie argumentów na to, by zmienić tę sytuację, a tym bardziej wpłynąć na sposób myślenia pana Michała. Karty pokazują, że ta para zmierza w kierunku rozstania - podsumowała tarocistka, wieszcząc wokaliście także nowe kłopoty natury urzędowej. 

Czy Anna Kempisty trafnie przepowiedziała przyszłość pary? Biorąc pod uwagę niedawne wyznanie Michała Wiśniewskiego o tym, że wraz z Polą korzysta z terapii małżeńskiej, można snuć różne domysły. Fani mają jednak nadzieje, ze tym razem obejdzie się bez tak skrajnych ruchów, jak rozwód i małżonkom uda się zbudować fundamenty pod związek na całe życie. Jak sądzicie?

Źródło: Twoje Imperium