Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Żona Michała Wiśniewskiego trafiła na SOR. Pola opisała, co tam zobaczyła
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 16.09.2023 10:46

Żona Michała Wiśniewskiego trafiła na SOR. Pola opisała, co tam zobaczyła

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska
fot. Instagram @m_wisniewski1972/Instagram @wisniewska_pola

Pola Wiśniewska trafiła w nocy do szpitala. Piąta żona Michała Wiśniewskiego zwróciła się do internautów w mediach społecznościowych i opisała, co tam zobaczyła. Pola zwróciła się do wszystkich rodziców. Co się wydarzyło?

Pola Wiśniewska to piąta żona lidera "Ich Troje"

Pola to piąta żona lidera zespołu “Ich Troje”, Michała Wiśniewskiego. Każde poprzednie małżeństwo muzyka trwało po zaledwie kilka lat. Ze swoją aktualną żoną zaczął spotykać się niedługo po błyskawicznym rozwodzie z Dominiką Tajner. 

Jego ukochana przez długi czas pozostawała anonimowa, ale teraz jest już wszystkim doskonale znana. Teraz dodała na swój Instagram niepokojący wpis, który mocno zmartwił jej fanów.

Córka Lewandowskich przyłapała ich i zrobiła zdjęcie. Wszystko jest już jasne

Michał i Pola Wiśniewscy mają wspólnie dwójkę dzieci

Michał Wiśniewski jest aktualnie tatą szóstki dzieci. Jego najstarsze pociechy są owocem związku z Mandaryną, a kolejnych córek, czyli Etiennette i Vivienne doczekał się z Anią Świątczak. Z obecną żoną, Polą muzyk ma dwóch synów. Starszy z nich to 2-letni Falco, a młodszy, Noel przyszedł na świat kilka miesięcy temu. Na instagramowym profilu ukochanej lidera “Ich Troje” pojawiła się informacja o tym, że Pola trafiła do szpitala

Pola Wiśniewska trafiła na SOR

Pola Wiśniewska jest aktywna w mediach społecznościowych i stara się mieć ze swoimi fanami stały kontakt. W piątek późnym wieczorem na jej Instagramie pojawiła się niepokojąca informacja. Okazało się, że żona muzyka znajduje się w szpitalu. Pola napisała kilka słów skierowanych w stronę wszystkich rodziców. - Kilka godzina na SORze. Każda matka tuląca swoje dziecko na rękach. Każda z tą samą troską i zmęczeniem na twarzy. MAMY jesteście wspaniałe. Tatusiowie także - czytamy na InstaStory. Nie poinformowała, co dokładnie się wydarzyło. Możemy jedynie wnioskować po opisie, który zamieściła, że trafiła na SOR z dzieckiem.

InstaStory Pola Wiśniewska.jpg
Pola Wiśniewska trafiła na SOR fot. Instagram @wisniewska_pola