Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" podpadł fanom. Zapowiadają bojkot
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 16.09.2023 09:23

Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" podpadł fanom. Zapowiadają bojkot

Andrzej z programu "Rolnicy. Podlasie"
fot. YouTube @Gienek i Andrzej Plutycze

Andrzej z programu “Rolnicy. Podlasie” opublikował w weekend kolejny materiał w serwisie YouTube. Fani bohatera z Plutycz w komentarzach nie kryli swojego oburzenia i zapowiadają bojkot kanału “Gienek i Andrzej Plutycze”. O co dokładnie chodzi?

Andrzej z Plutycz prowadzi swój kanał w serwisie YouTube

Andrzej z Plutycz to najpopularniejszy rolnik w całej Polsce. Jego poczynania na kanale “Gienek i Andrzej Plutycze” śledzi aż 102 tysiące użytkowników, a jego fanpage na Facebooku obserwuje ponad 80 tysięcy osób. Gienek wraz ze swoim synem, Andrzejem regularnie pojawiają się także w uwielbianym serialu “Rolnicy. Podlasie”, który jest emitowany w każdą niedzielę o godzinie 20:00 na kanale Fokus TV.

Córka Lewandowskich przyłapała ich i zrobiła zdjęcie. Wszystko jest już jasne

Bogdan Kubala w Plutyczach

W najnowszym materiale Andrzejowi towarzyszył Bogdan Kubala, którego znają doskonale fani show “Rolnicy. Podlasie”. Rolnik przyjechał do Plutycz po słomę, której w tym roku w gospodarstwie Onopiuków jest bardzo dużo. Panowie na filmiku rozmawiają o żniwach i pogodzie, a w tle syn Bogdana zbiera słomę. Nagranie jest dosyć nudne i monotonne, ale najciekawiej jest w komentarzach. Wszystko przez obietnicę, której nie dotrzymał Andrzej. Fani nie kryli swojego oburzenia.

Andrzej z Plutycz podpadł fanom

Internauci w komentarzach pod najnowszym materiałem Andrzeja, nawołują do bojkotu. - Oddaj ludziom obietnice, zwykły złodziej, który obiecuje a słownym nie jest. Nawołuje do bojkotu w związku z obietnicą specjalnego odcinka bo 100, a jeszcze bydlę się tym chwali - czytamy.

Konkretnie chodzi o obietnicę Andrzeja z Plutycz, którą złożył fanom kilka miesięcy temu. Rolnik zapowiedział, że jeśli na jego kanale będzie 100 tysięcy subskrybcji, to nagra specjalny odcinek. Granica została przekroczona już kilka tygodni temu, a specjalnego wideo nadal nie ma.