Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny skończyła 20 lat. Tak dziś wygląda Fabienne
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 21.08.2023 16:21

Córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny skończyła 20 lat. Tak dziś wygląda Fabienne

Michał Wiśniewski i Mandaryna
KAPiF

Córkę Mandaryny i Michała Wiśniewskiego większość fanów zespołu Ich Troje pamięta jako malutką dziewczynkę, jednak 21 sierpnia dziewczyna skończyła 20 lat. Niesamowicie się zmieniła i dziś jest nie do poznania. Jak wygląda obecnie Fabienne Wiśniewska?

Fabienne Wiśniewska opowiedziała o relacji z tatą

Fabienne Wiśniewska należy do grona najpopularniejszych polskich dzieci gwiazd. Jakiś czas temu opowiedziała o relacji ze swoim ojcem. Okazało się, że nie we wszystkim się zgadzają. Kłótnie najczęściej wynikają z różnicy zdań.

-  Nauczyliśmy się, że słowo "przepraszam" jest ważne, jeśli oczywiście naprawdę jest potrzebne, bo zazwyczaj po prostu odpuszczamy i zachowujemy się normalnie. Mamy różne zdania, więc i rozmowa czasem jest ciężka. Tacie trudno jest przedstawić swoją rację, bo dla niego liczy się tylko jego racja, ale finalnie dochodzimy do jakiegoś konsensusu. - wyznała Fabienne w rozmowie z “naTemat.pl”

Nie żyje ksiądz, który "nieobyczajnie zachował" się na plaży. Nieoficjalnie podano przyczynę śmierci

Fabienne jest pasjonatką sztuki

Fabienne rok temu zdawała maturę. Przez wiele lat przygotowywała się także do egzaminów na warszawską Akademię Sztuk Pięknych. Od października 2022 roku jest studentką wydziału graficznego. 

Chętnych na to miejsce było ponad tysiąc, a dostać mogło się jedynie sześćdziesiąt osób. Zamiłowanie do sztuki odziedziczyła po dziadkach. Ojciec Michała Wiśniewskiego był malarzem a dziadek od strony mamy także miał talent plastyczny.

Jak obecnie wygląda córka Mandaryny i Michała Wiśniewskiego?

Fabienne Wiśniewska aktywnie działa w mediach społecznościowych, więc fani mogą śledzić jej poczynania i obserwować na bieżąco jak się zmienia. Córka gwiazdy zespołu Ich Troje przeszła ogromną metamorfozę. Nie da się ukryć, że dziewczyna ani trochę nie przypomina siebie sprzed kilku lat.

Fabienne Wiśniewska.jpg
Fabienne Wiśniewska fot. Instagram @fabbka
Michał Wiśniewski z córką.jpg
Michał Wiśniewski z córką fot. KAPiF
Fabienne Wiśniewska ujawniła prawdę o ojcu. "Rozmowa czasem jest ciężka"
Fabienne Wiśniewska, Michał Wiśniewski
Fabienne Wiśniewska postanowiła ostatnio opowiedzieć o relacji z ojcem. Nie ukrywała, że zdarzają się pomiędzy nimi kłótnie. Najgorsze jest to, że po wszystkim żadna ze stron nie umie okazać skruchy i przyznać się do błędu. Jak tak naprawdę wyglądają stosunki w rodzinie Wiśniewskich? 
Czytaj dalej
Córka Michała Wiśniewskiego zaskakuje na Instagramie. Zamieściła wideo z łóżka
Fabienne
Fabienne
Córka Michała Wiśniewska zamieściła na swoim Instagramie nagranie wykonane przez jedną z koleżanek, która z zaskoczenia weszła do jej pokoju. Na miejscu zastała ją w łóżku z przyjaciółką. Jakiś czas temu Fabienne Wiśniewska rozpoczęła swoją aktywność w mediach społecznościowych. Córka gwiazdora najwyraźniej chce zadbać o swój własny wizerunek. Fabienne Wiśniewska walczy o swojeFabienne Wiśniewska to drugie dziecko Michała Wiśniewskiego (ze związku z Martą Wiśniewską) i jego pierwsza córka. W sierpniu pociecha lidera Ich Troje obchodzić będzie swoje 19 urodziny. Nastolatka podchodziła w tym roku do matury. Poza podstawowymi przedmiotami zdecydowała się na rozszerzone egzaminy z języka polskiego, języka angielskiego oraz historii sztuki. W przeciwieństwie do Xaviera, Etiennette i Vivienne, nic nie wskazuje na to, by Fabienne zdecydowała się pójść w ślady popularnego ojca i związać swoją przyszłość z muzyką. Nie świadczy to jednak o tym, że zamierza być mniej "medialna" od swojego rodzeństwa. Wraz z Michałem Wiśniewskim wzięła już udział w programie "Wieka ucieczka" stacji TV4. Co więcej, od jakiegoś czasu zaczęła prowadzić swoje konto na Instagramie i... już zdążyła wzbudzić kontrowersje filmikiem z papierosem. Fabienne w łóżku z koleżankąPlotkarskie portale rozpisywały się na temat Fabienne, gdy na Instagramie pojawiło się nagranie, na którym zobaczyć można ją było z elektrycznym papierosem. Dziennikarze pomijali z reguły fakt, że dziewczyna jest już pełnoletnia i ma prawo o sobie decydować. W sobotę na Instagramie pojawił się kolejny filmik, udostępniony z profilu jednej z jej koleżanek. Widzimy na nim znajomą Fabienne, która otwiera drzwi do pokoju pytając: "Ku**a, co wy robicie?" instagram.com/fabbkaNastępnie kamera zostaje skierowana na łóżko, w którym widzimy córkę Michała Wiśniewskiego w towarzystwie przyjaciółki. Nastolatki nie wydają się być zaskoczone - śmieją się odrywając wzrok od swoich telefonów. instagram.com/fabbkaChoć profil na Instagramie należy do Fabienne, wydaje się być w pewnym sensie pod "rodzicielską kontrolą". Jednym z jego obserwatorów jest wszak sam Michał Wiśniewski. Artykuły polecane przez Goniec.pl:Zdjęcie Karola Strasburgera w samych slipkach na plaży, obejmującego żonę i Skrzynecką trafiło do sieciRobert Lewandowski na ulicach miasta w szlafroku. Fani padli ze śmiechu, "jak porcelana z Bolesławca"Marcelina Zawadzka była związana z szefem mafii. Miał zlecać zabójstwa, porażające szczegóły wyszły na jawŹródło: goniec.pl
Czytaj dalej