Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Michał Wiśniewski dopiero ogłosił bankructwo. Teraz buduje dom za miliony złotych
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 19.09.2023 22:39

Michał Wiśniewski dopiero ogłosił bankructwo. Teraz buduje dom za miliony złotych

Michał Wiśniewski
Kapif

W 2018 roku Michał Wiśniewski ogłosił upadłość. Okazało się, że jest posiadaczem kredytu w SKOK-u i że nie jest w stanie spłacić kredytu o wartości 2,8 mln zł. Teraz buduje dom dla swojej rodziny warty miliony. Jak udało mu się tego dokonać?

Michał Wiśniewski był bankrutem

Michał Wiśniewski jest ojcem sześciorga pociech. Wliczając dzieci Poli, jego obecnej partnerki, wychowują łącznie dziesięcioro dzieci. Wiadomo, że dla tak licznej rodziny potrzeba dużo miejsca. Właśnie z tego powodu piosenkarz zaczął budowę nowego, wymarzonego domu. 

Z informacji podawanych przez Fakt wiadomo, że Michał Wiśniewski z 2,8 mln kredytu spłacił jedynie 600 tys. zł. Reszty nie był w stanie, dlatego ogłosił upadłość finansową. Sąd zatwierdził jego wniosek i tym oto sposobem wokalista stał się bankrutem

Fatalna wiadomość dla grzybiarzy. Grzybobranie może kosztować nawet 5000 zł, potężne mandaty

Michał Wiśniewski buduje dom za miliony

Okazuje się, że problemy finansowe Michała Wiśniewskiego należą już do przeszłości. Lider zespołu Ich Troje nagrywa kolejny utwory, wydaje nowe albumy i daje całkiem sporo koncertów. W związku z tym zarabia dość pokaźne kwoty. Można uznać, że kryzys materialny został zażegnany. 

Na łamach programu “Jestem jaki jestem” Pola i Michał postanowili podzielić się z widzami relacją z budowy nowego domu. Opowiedzieli o podziale prac. 

- My akurat trafiamy na takich ludzi, przy budowie tego domu, którzy absolutnie znają się na tym, co robią. Jeśli chodzi o projektantów wnętrz, to naprawdę, od tego jest projektant, żeby spełniać twoje marzenie. My postanowiliśmy z żoną, że tę moją część biurową, gdzie będę pracował i gdzie będzie pracować cała ekipa, bo przecież zespół Ich Troje to jest 35 osób, że to ja będę ją projektował wspólnie z jedną z najlepszych firm, które są na rynku. Natomiast część domową będzie projektować Pola. Więc to będzie taki dom, jaki ona sobie wymarzyła. A gdybym ja miał ingerować, to myślę, że ten dom nigdy w życiu by nie powstał. Mamy zupełnie inne wyobrażenie – opowiedzieli. 

Prace nad budową nowego domu Michała Wiśniewskiego trwają w najlepsze

Niedawno Pola pochwaliła się wizualizacją wnętrz, a Michał Wiśniewski pozował na tle ścian w trakcie budowy. Piosenkarz wyznał, że nie zależy mu na tym, aby ukończyć prace jak najszybciej, a jedynie na przyszłym komforcie mieszkaniowym swojej rodziny. 

- Ale przecież jest tak, że jeśli stworzysz matce, matce sześciorga dzieci, dobre warunki, tak, żeby ona się czuła komfortowo, to ta rodzina ma większe szanse, żeby przetrwać. A szczerze powiedziawszy, ja chyba o niczym w życiu nie marzyłem, tylko żeby w końcu zbudować gniazdo, w którym każdy będzie się czuł dobrze – wyjawił. Super Express wyliczył, że budowa może kosztować nawet 5 mln złotych. 

Źródło: Fakt, Super Express