Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marcin Hakiel posyła buziaki i pręży muskuły. Wymowne nagranie z kobietą obiega sieć
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 01.10.2023 19:39

Marcin Hakiel posyła buziaki i pręży muskuły. Wymowne nagranie z kobietą obiega sieć

Marcin Hakiel
Instagram @marcinhakiel

Marcin Hakiel nie daje zapomnieć mediom o sobie ani na chwilę. Ostatnio wrzucił na Instagram nietypowe nagranie, na którym pręży muskuły, myje dokładnie szybę w aucie i z zewnątrz posyła komuś buziaki. Dłoń, którą widać w kadrze ewidentnie należy do kobiety. Czyżby była to Dominka? 

Marcin Hakiel nie jest już singlem?

W ostatnim czasie media obiegły najnowsze wiadomości jakoby Marcin Hakiel nie był już singlem. Podobno jest teraz w związku z kolejną Dominiką, przepiękną brunetką intensywnie działającą w social mediach i promującą luksusowy lifestyle. Do tej pory były mąż Katarzyny Cichopek nie skomentował tych doniesień, ale po jego zachowaniach w sieci można śmiało stwierdzić, że coś jest na rzeczy. 

Gdzie uciekł poszukiwany Sebastian Majtczak? Ten trop oznacza kłopoty

Kolejne zawody miłosne tancerza

Po rozwodzie z Katarzyną Cichopek, Marcin Hakiel postanowił układać sobie życie na nowo, ale do tej pory średnio mu to wychodziło. Związał się się z tajemniczą Dominiką z Wielkopolski, jednak ich relacja nie przetrwała próby czasu. Powodem zerwania miała być niedostateczna dojrzałość tancerza i jego brak gotowości do poważniejszych deklaracji, których ponoć potrzebowała była partnerka celebryty. Później zaczęły krążyć pogłoski, że Marcin Hakiel spotyka się z Magdą Stępień. Okazało się jednak, że są tylko przyjaciółmi. 

Instagram @marcinhakiel

Komu Marcin Hakiel posyła buziaki? Znów jest z Dominiką?

Teraz wiele wskazuje na to, że Marcin Hakiel związał się z kolejną Dominiką. Tancerz podzielił się nawet ich wspólną fotografią na Instagramie. Ponadto widać ich wzajemne zaangażowanie w udostępnianych przez siebie postach w mediach społecznościowych. Teraz doszło jeszcze do tego wymowne nagranie, na którym widzimy, jak Marcin Hakiel posyła całusy pewnej kobiecie. Ciekawość fanów sięga zenitu. 

Marcin Hakiel został nagrany, gdy myje przednią szybę w samochodzie, stroi przy tym miny, znacząco się uśmiecha i posyła buziaki. Filmik nagrała kobieta, której przez chwilę słyszymy głos i widzimy dłoń w kadrze. Czyżby była to Dominika? Tancerz podpisał stories “Work hard, play hard” (Pracuj ciężko, baw się doskonale). Znając Marcina Hakiela i jego upodobanie do dzielenia się swoim życiem prywatnym, zapewne w krótkim czasie poznamy więcej szczegółów.