Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Liam Payne, były wokalista One Direction, w ciężkim stanie trafił do szpitala. Ma dopiero 30 lat
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 14.09.2023 17:54

Liam Payne, były wokalista One Direction, w ciężkim stanie trafił do szpitala. Ma dopiero 30 lat

karetka
Pixabay

Amerykańskie media donoszą, że popularny artysta i członek jednego z najpopularniejszych boysbandów w historii walczy z poważnymi problemami zdrowotnymi i trafił właśnie do szpitala. Artysta miał właśnie świętować pierwszą rocznicę związku z partnerką, gdy jego stan nagle się pogorszył.

Liam Payne trafił do szpitala. Jego stan jest poważny

"The Sun" jako jeden z pierwszych poinformował o problemach zdrowotnych Liama Payne'a, byłego muzyka popularnego boysbandu - One Direction. 30-letni artysta musiał zostać przetransportowany do szpitala, akurat, kiedy świętował ze swoją dziewczyną pierwszą rocznicę związku. Jak przekazują media, jego stan jest poważny - nie mówimy więc tutaj, np. o zatruciu pokarmowym, a o sytuacji zagrażającej życiu.

Były muzyk One Direction, został przewieziony do szpitala ze względu na nagły i ostry ból w okolicach nerek, który pojawił się u niego podczas wyjazdu do Włoch, gdzie miał świętować pierwszą rocznicę związku z ukochaną, Kate Cassidy. 30-letni artysta przebywał z partnerką nad jeziorem Como, gdy jego stan nagle uległ pogorszeniu. Jak przekazuje "The Sun", gwiazdor przebywa w szpitalu i spędzi tam przynajmniej najbliższe sześć dni. Portal dotarł również do osoby z bliskiego otoczenia muzyka, która przekazała mało optymistyczne informacje.

Dawid Kwiatkowski publicznie wyznał miłość. Ujawnił też prywatną korespondencję

W jakim stanie jest Liam Payne? Osoba z otoczenia zdradza

- Liam jest w złym stanie, ale jest w najlepszym miejscu, w jakim może być, i wreszcie lekarze będą mogli dowiedzieć się, co się dzieje. Oczywiście jest zawiedziony tym, że jego podróż z Kate do jeziora Como nie udała się, ale przynajmniej ona była tam, aby mu pomóc, gdy zachorował. Lekarze ostrzegli go, aby nie spodziewał się, że zostanie wypisany do domu przez co najmniej kolejne sześć dni - przekazał informator portalu.

Okazuje się, że problemy z nerkami nie są dla muzyka niczym nowym. Artysta już miesiąc temu był zmuszony odwołać nadchodzącą trasę koncertową po Ameryce Południowej z powodu infekcji nerek. Lekarze zalecili mu wówczas, aby zrobił sobie przerwę na regenerację i powrót do zdrowia:

- Z ciężkim sercem muszę wam powiedzieć, że nie mamy innego wyjścia, jak tylko przełożyć moją nadchodzącą trasę po Ameryce Południowej. To coś, na co nie chciałem się decydować, ale lekarze zalecili mi teraz odpoczynek i powrót do zdrowia - przekazywał wówczas artysta.

Na co choruje Liam Payne? Artysta od dziecka ma problemy ze zdrowiem

Problemy z nerkami artysty sięgają dzieciństwa. Jak donosi portal "The Sun", Liam Payne urodził się jako wcześniak i przez to był dość chorowitym dzieckiem. Przyszły muzyk regularnie przebywał w szpitalu z powodu różnych dolegliwości, a lekarze dość szybko zdiagnozowali u niego problemy z nerkami. Kłopoty z tym narządem artysta ma do dzisiaj, przez co musiał bardzo uważać na swój sposób życia i regularnie przyjmować odpowiednie leki. Okazuje się, że nawet to nie gwarantowało mu uniknięcia kłopotów. Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze, jak poważny jest stan artysty.

Źródło: The Sun

Tagi: Muzyka