Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Nie żyje polski dziennikarz. Miał zaledwie 30 lat. "Za wcześnie"
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 14.09.2023 15:55

Nie żyje polski dziennikarz. Miał zaledwie 30 lat. "Za wcześnie"

świece
pixabay

Marcin Polus nie żyje. Dziennikarz radia Doxa odszedł w środę 13 września w wieku trzydziestu lat. Przed śmiercią zmagał się z poważną chorobą.

Marcin Polus nie żyje

Media obiegła wczoraj smutna informacja o śmierci dziennikarza radiowego Marcina Polusa. Mężczyzna odszedł w środę nad ranem w wieku trzydziestu lat. Informację o jego śmierci przekazało w mediach społecznościowych radio Doxa.

- Są takie chwile, które przychodzą nam, w życiu radiowej rodziny, wyjątkowo ciężko. Nad ranem zmarł nasz kolega Marcin Polus. Był z nami wiele lat, kochał swoją pracę i był zawsze dla naszych słuchaczy. Marcinie! Za wcześnie... tyle planów było jeszcze przed Tobą i nami. Będzie nam Ciebie brakowało... - czytamy na Facebooku.

Dawid Kwiatkowski publicznie wyznał miłość. Ujawnił też prywatną korespondencję

Marcin Polus przegrał walkę z chorobą

Marcin Polus jeszcze we wtorek prowadził w rozgłośni swoją audycję. Pracował w radiu Doxa, z którym był związany od końca 2016 roku. Dziennikarz odszedł po długiej walce z chorobą

- Jego radiowy głos chciałby mieć każdy z nas. Jego poczucie humoru rozjaśniało radiową codzienność, a techniczny talent nie raz przydał się w nagłych, kryzysowych sytuacjach - wspominają go koledzy z pracy.

Kiedy odbędzie się pogrzeb Marcina Polusa?

Jak przekazali najbliżsi zmarłego dziennikarza, msza pogrzebowa Marcina Polusa odbędzie się w sobotę o godz. 13 w kościele pw. Nawiedzenia NMP w Polskiej Nowej Wsi. Po uroczystości jego ciało zostanie złożone na cmentarzu parafialnym.

Rodzinie, przyjaciołom i współpracownikom dziennikarza składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Tagi: Nie żyje