Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Katarzyna Dowbor radzi Katarzynie Cichopek zachować pokorę. Chodzi o konkurencyjne show gwiazdy
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 25.06.2022 14:10

Katarzyna Dowbor radzi Katarzynie Cichopek zachować pokorę. Chodzi o konkurencyjne show gwiazdy

Katarzyna Dowbor
Pawel Wodzynski; TRICOLORS/East News

Czy program Katarzyny Cichopek zdoła wygryźć "Nasz nowy dom"? Zwracając uwagę na popularność gwiazdy "M jak miłość", wydaje się to dość prawdopodobne.

Katarzyna Dowbor postanowiła udzielić kilku rad Katarzynie Cichopek, która wkrótce poprowadzić ma program podobny do "Naszego nowego domu". Gwiazda zaapelowała o pokorę i świadomość, że to nie gospodyni powinna być w centrum tego rodzaju show.

Katarzyna Dowbor ma konkurencję

"Nasz nowy dom" to show prowadzone przez Katarzynę Dowbor, obecne na antenie Polsatu już od prawie dziesięciu lat. Jego gospodyni odwiedza w nim Polaków, których dotknęła trudna sytuacja życiowa, a stacja sponsoruje im remont domu, z którego relacja pokazywana jest widzom w trakcie programu.

Format cieszy się niegasnącą popularnością, stale zyskując nowych miłośników. Nic dziwnego, że konkurencja nie śpi i próbuje wymyśleć show, które "podebrałoby" odbiorców hitowi Polsatu.

Taką produkcją okazać się może "Operacja aranżacja", którą poprowadzić ma gwiazda "Pytania na śniadanie" i "M jak miłość", Katarzyna Cichopek. Jak tłumaczyła w rozmowie z jednym z dzienników, program będzie miał za zadanie dokonywania remontów oraz pomaganie ludziom w trudnych chwilach.

O komentarz do nowej działalności Katarzyny Cichopek, poproszona została już Katarzyna Dowbor, która postanowiła udzielić kilku rad swojej nowej konkurentce.

Rady dla Katarzyny Cichopek

Jak stwierdziła Katarzyna Dowbor w rozmowie z Jastrząb Post, im więcej programów, które zajmować będą się realną pomocą potrzebującym, tym lepiej. Dlatego nie jest zła na pojawienie się nowego tego rodzaju show.

- Nie patrzę na to, jak na konkurencję, bo tu nie o konkurencję chodzi. To nie jest program, który ma mnie wylansować, czy naszą ekipę. To jest program, który ma pomagać i tak do tego podchodzę - stwierdziła.

Katarzyna Dowbor postanowiła udzielić też kilku rad Katarzynie Cichopek. Zaznaczyła, że powinna mieć świadomość, że to nie ona będzie najważniejszą częścią tego programu, a znajdujący się w potrzebie bohaterowie.

Dodała także, że niezwykle istotna jest również pokora. Zdaniem prowadzącej "Naszego nowego domu", tylko ona może zadecydować o tym, że format prowadzony przez gwiazdę "Pytania na śniadanie" odniesie sukces.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: jastrzabpost.pl