Rozrywka.Goniec.pl

TVP Info

Jarosław Jakimowicz i Anna Popek znów zażenowali widzów TVP Info. Na to idą pieniądze podatników?

23 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Jarosław Jakimowicz i Anna Popek pozostają gwiazdami TVP Info z programu "W kontrze". Ku niezadowoleniu wielu widzów, realnie widzących na jakiej jakości program przeznaczane są ich pieniądze, pojawiają się w nim kolejne żenujące sceny. Wielu ma już tego dość. Kontrowersyjny gwiazdor państwowej stacji postanowił wbić potężną szpilę swojej byłej koleżance z pracy, Magdalenie Ogórek. Widzowie byli zaskoczeni.

Jarosław Jakimowicz i Anna Popek dają kolejny popis podczas "W kontrze"

Jarosław Jakimowicz i Anna Popek są gwiazdami programu "W kontrze", który według opisu w sposób przyjemny i przystępny ma przekazywać informacje o tym, co dzieje się na świecie i w polityce. Przez długi czas zamiast Popek u boku Jakimowicza zasiadała Magdalena Ogórek.

Częstym motywem programu jest gra na gitarze - pojawia się zazwyczaj w postaci filmiku przed rozpoczęciem części właściwej. Czasem jednak Jakimowicza ponosi ułańska fantazja i instrument w różnych formach pojawia się w programie.

W 2021 roku Magdalena Ogórek tańczyła do "muzyki" granej rzekomo przez Jarosława Jakimowicza. Jego niepodłączona gitara nie wydawała jednak żadnych dźwięków prócz cichych brzęknięć. Wijąca się do utworu zespołu Modern Talking Ogórek stała się viralem, a występ pary prowadzących nie został skomentowany w miłych słowach.

Tym razem popis dali Jakimowicz i Popek, a samoświadomy prowadzący chciał wszystkich ubawić tym, że wie, jakie głupoty wyczynia w programie. Przypomnijmy, że to wszystko za pieniądze podatników.

Anna Popek: "Jaki będzie finał tej sceny?"

Tym razem Anna Popek wywijała do dźwięków niewidzialnej gitary w rękach Jarosława Jakimowicza. Tym razem zamiast Modern Talking były meksykańskie klimaty.

- Jaki będzie finał tej sceny? - pytała dziennikarka, nie do końca chyba czując się dobrze w zaproponowanej przez Jarosława Jakimowicza konwencji.

- Finał będzie taki, że jutro napiszą, że Jakimowicz znów grał na gitarze w TVP Info tak jak kiedyś dla pewnej blondynki. Wolę brunetki! - odpowiedział, przy okazji wbijając szpilkę dawnej współpracowniczce, Magdalenie Ogórek.

Na to idą więc pieniądze podatników? Program "W kontrze" od dawna budzi kontrowersje i to zresztą całkiem słuszne - jego poziom nie jest wysoki i Jarosław Jakimowicz często popełnia oczywiste dziennikarskie gafy. Jak długo to będzie jeszcze trwało?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Jarosław Jakimowicz niespodziewanie stanął w obronie Skrzyneckiej. Dostało się Miszczakowi

  • Jarosław Jakimowicz nie mógł się powstrzymać nawet w święta. "Obrzydliwa, łysa pało"

  • Jarosław Jakimowicz winny zniesławienia KOD. Właśnie usłyszał wyrok

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Tancerz" z "Chłopaków do wzięcia" usłyszał pytanie o żonę i nie wytrzymał. Ostre słowa
Czytaj więcej >

Telewizja

Czarna seria w "M jak miłość". Po wakacjach widzowie pożegnają ważną postać
Czytaj więcej >

Telewizja

Katarzyna Dowbor pominięta podczas Telekamer. "Nie dano mi szansy"
Czytaj więcej >

Telewizja

Doda rozpaliła widzów na Polsat Superhit Festiwal 2023. Niebywałe, co stało się na scenie
Czytaj więcej >

Telewizja

Maciej Dowbor bez ceregieli wypalił o Katarzynie Dowbor na koncercie Polsatu. Miszczak się wkurzy
Czytaj więcej >

Telewizja

Polsat Superhit Festiwal 2023. Zaskakujące słowa Agnieszki Chylińskiej przed koncertem
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]