Rozrywka.Goniec.pl

kadr z programu "Dzień dobry TVN, prod. TVN, wyd. 2023 r., Player.pl

"Dzień dobry TVN". Niecodzienna wpadka Marcina Prokopa. Dorota Wellman nie mogła powstrzymać śmiechu

25 Marca 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Marcin Prokop i Dorota Wellman cieszą się sporą sympatią widzów "Dzień dobry TVN". To duet, który łączy przebojowość, dowcip i znakomita umiejętność radzenia sobie w nagłych sytuacjach. Właśnie taka miała miejsce sobotniego poranka, kiedy Marcin Prokop padł ofiarą swojej niezdarności. Na szczęście wykazał się wyjątkowym refleksem, co wprawiło jego towarzyszkę w spore rozbawienie. Co wydarzyło się w studiu "Dzień dobry TVN"?

W "Dzień dobry TVN" wpadka goni wpadkę

Telewizja na żywo rządzi się swoimi prawami, o czym dosyć często przekonują się widzowie "Dzień dobry TVN", ale także "Pytania na śniadanie" i wszystkich innych programów, w których prowadzący muszą na bieżąco reagować na wydarzenia w studiu. Czasem oni sami padają ofiarą przejęzyczeń, (te zdarzają się nawet największym tuzom dziennikarstwa ), a w niektórych przypadkach muszą hamować emocje rozmówców, tłumaczyć się z wpadek realizatorskich lub po prostu mieć się na baczności, o czym ostatnio przekonał się wspominany Marcin Prokop.

To właśnie gospodarz "Dzień dobry TVN", jak mówi się w kuluarach, uchodzi za niekwestionowanego lidera w wyparskiwaniu się z telewizyjnego potrzasku. Czasem jednak Marcin Prokop "tak się wyśpi, jak sobie pościeli". Właśnie do takiej niezręcznej sytuacji doszło podczas ostatniego wydania "śniadaniówki" TVN. 

reprezentacja Polski

Ironiczny żart sponsora reprezentacji Polski po blamażu z Czechami

CZYTAJ DALEJ

"Dzień dobry TVN". Marcin Prokop zaliczył zabawną wpadkę

Sobotnie wydanie "Dzień dobry TVN" nie wyróżniało się niczym szczególnym dopóty, dopóki naprzeciwko gospodarzy nie zasiadła popularna w sieci para, Andziaks i Luka. Celebryci dostali zaproszenie w związku ze swoim udziałem w "Azja Express". To właśnie kulisom dzikich wędrówek z jednym dolarem w ręce (taka jest formuła show) poświęcona była cała rozmowa. Gdy dobiegała końca, a Marcin Prokop już zdążył pożegnać się ze swoimi gośćmi, miała miejsce nieprzewidziana sytuacja. 

Prezenter spojrzał na scenariusz, by sprawdzić, czy to czas, by zapowiedzieć reklamy. Niestety, kartki, które trzymał w rękach, ni stąd ni zowąd znalazły się na podłodze. Całemu zamieszaniu przyglądali się rozbawieni widzowie. Jak poradził sobie Marcin Prokop?

Dzień dobry TVN. Kadr z programu Dzień dobry TVN, prod. TVN, wyd. 2023 r., Player.pl.png
 Kadr z programu Dzień dobry TVN, prod. TVN, wyd. 2023 r., Player.pl

"Dzień dobry TVN". Skonfundowany Marcin Prokop popisał się refleksem

Marcin Prokop nie zamierzał dać po sobie znać, że jest zakłopotany. Czym prędzej ruszył po rozrzucone po studiu kartki scenariusza, co w zabawny sposób skwitował.

- Teraz my na moment się oddalimy po to, żeby... poukładać scenariusz, który właśnie postanowił żyć własnym życiem, ale uratowałem go w ostatniej chwili i jestem gotowy do dalszej części programu - powiedział, czym rozbawił przypatrującą mu się Dorotę Wellman . To nie pierwszy raz, kiedy dziennikarka jest świadkiem niefrasobliwości swojego telewizyjnego partnera. Rozbawiona ruszyła mu z pomocą. Lubcie wpadki tej pary? Wszak widzowie kochają ich właśnie za takie odchylone od normy sytuacje. 

Źródło: Dzień dobry TVN

Anna Dereszowska

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Anna Dereszowska skrytykowana przez widzów

CZYTAJ DALEJ
Nasz nowy dom

"Nasz nowy dom". Samotna matka dostała nie tylko remont. Pierwszy taki przypadek w historii programu

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Tancerz" z "Chłopaków do wzięcia" usłyszał pytanie o żonę i nie wytrzymał. Ostre słowa
Czytaj więcej >

Telewizja

Czarna seria w "M jak miłość". Po wakacjach widzowie pożegnają ważną postać
Czytaj więcej >

Telewizja

Katarzyna Dowbor pominięta podczas Telekamer. "Nie dano mi szansy"
Czytaj więcej >

Telewizja

Doda rozpaliła widzów na Polsat Superhit Festiwal 2023. Niebywałe, co stało się na scenie
Czytaj więcej >

Telewizja

Maciej Dowbor bez ceregieli wypalił o Katarzynie Dowbor na koncercie Polsatu. Miszczak się wkurzy
Czytaj więcej >

Telewizja

Polsat Superhit Festiwal 2023. Zaskakujące słowa Agnieszki Chylińskiej przed koncertem
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]