Rozrywka.Goniec.pl

Fot. kadry z program Dzień dobry TVN, prod. TVN, wyd. 2023 r.., ddtvn.pl

Marcin Prokop zrobił to na antenie "Dzień dobry TVN". Widzka nie miała litości

6 Lutego 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Marcin Prokop w ostatnim odcinku "Dzień dobry TVN" dopuścił się czynu, który nie umknął uwadze wnikliwych widzek. Jedna z nich postanowiła publicznie zwrócić mu uwagę. Czy prezenter zdołał "z twarzą" wybrnąć z kłopotliwej sytuacji?

"Dzień dobry TVN". Marcin Prokop tłumaczy się widzce. Czym zawinił?

Marcin Prokop padł ofiarą nowości, jaka pojawiła się na ekranach widzów podczas emisji "Dzień dobry TVN" . Zapewne nawiązując do popularnych w sieci "donejtów", stworzono opcję, dzięki której fani śniadaniówki mogą na żywo komentować to, co dzieje się na ekranie, a ich komentarze czytane są przez Roberta Stockingera.

Tym razem jeden z nich dotyczył pewnego zachowania Marcina Prokopa, które wytknęła mu tajemnicza pani Janina. Kobieta zwróciła uwagę na jeden niefortunny ruch prezentera.

- Ta chusteczka, którą pan wycierał ręce, to jednak proszę wrzucić do kosza, a nie za kwiatki na blacie kuchennym. Panie Marcinie, ja to widziałam – napisała widzka, a jej skarga została wszem wobec ogłoszona.

marcin prokop
Dzień dobry TVN. Marcin Prokop tłumaczy się widzce. Fot. kadry z program Dzień dobry TVN, prod. TVN, wyd. 2023 r.., ddtvn.pl

Marcin Prokop nie mógł zignorować tego przytyku. Wskutek reprymendy czym prędzej czmychnął do studyjnej kuchni, by odnaleźć rzeczoną porzuconą chusteczkę. Tę niecodzienną misję zakończył sukcesem, a gdy udało mu się wyciągnąć feralny kawałek papieru i odpowiednio go zutylizować, pokusił się na wytłumaczenie swojego niedopuszczalnego występku.

- Normalnie w każdym polskim domu kosz znajduje się pod zlewem. W naszym domu jednakowoż jakiś architekt postanowił przesunąć go odrobinę w lewo. Próbując naduszać te drzwiczki, nie miałem dostępu do należnego mi śmietnika — rozpoczął, po czym zapewnił, że po zakończeniu pracy planował porzuconą chusteczkę przenieść do kosza.

Marcin Prokop podziękował czujnej widzce i obiecał, że teraz będzie lepiej się pilnował. - Mam nadzieję, że te wyjaśnienia okazały się przekonujące pani Janino. Bardzo dziękuję za zwrócenie mi uwagi - zakończył z uśmiechem. Co sądzicie o zaistniałej sytuacji? Wyszło humorystycznie?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Nie żyje Łukasz Gajdzis. Aktor m.in. "Na Wspólnej" miał tylko 38 lat
Czytaj więcej >

Telewizja

Oburzające wyznanie Roksany Węgiel. Gwiazda opowiedziała, jak traktowali ją mężczyźni
Czytaj więcej >

Telewizja

"The Voice Kids". Uczestniczka wróciła po latach do programu. Przez udział w nim doświadczyła przemocy
Czytaj więcej >

Telewizja

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś ma duży problem. Zaskakujące wyznanie
Czytaj więcej >

Telewizja

Tak wygląda teraz Lucy z "Rancza". Najnowsze zdjęcie nie pozostawiają złudzeń
Czytaj więcej >

Telewizja

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" znów w ogniu krytyki. Widzowie mają dość
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]