Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Anna Dereszowska skrytykowana przez widzów
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 25.03.2023 09:57

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Anna Dereszowska skrytykowana przez widzów

Anna Dereszowska
Kapif / Instagram @twojatwarzbrzmiznajomo

Ostatni odcinek show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" upłynął nie tylko pod znakiem wokalnych popisów uczestników, ale także debiutującej w roli jurorki Anny Dereszowskiej. Niestety, aktorka nie zdobyła uznania widzów, którzy mieli jej dużo do zarzucenia zwłaszcza po zachowaniu, jakiego dopuściła się w trakcie występu Julii Kamińskiej. Internauci nie szczypali się w język i byli bezlitośni. 

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Anna Dereszowska została jurorką

18. edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w wielu kwestiach różni się od poprzednich, a emocji nie brakowało jeszcze przed emisją w Polsacie. Roszady w kadrze jurorskiej były opisywane przez wszystkie media, jednak, jak się okazuje, nie był to jednorazowy manewr. W miejsce Katarzyny Skrzyneckiej i Michała Wiśniewskiego wkroczył Paweł Domagała, któremu towarzyszą Robert Janowski i Małgorzata Walewska. 

Ostatnia z wymienionych niestety nie pojawiła się w ostatnim odcinku.  Powodem tej nieobecności były wcześniejsze zobowiązania zawodowe - w dniu nagrania "TTBZ" Małgorzata Walewska miała premierę w operze. W zastępstwie jej na jeden odcinek skład komisji oceniającej zasiliła Anna Dereszowska. Jak sobie poradziła?

"Nasz nowy dom". Samotna matka dostała nie tylko remont. Pierwszy taki przypadek w historii programu

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Anna Dereszowska nie spisała się jako jurorka

Anna Dereszowska przygodę z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" rozpoczęła już kilka sezonów temu. Jako uczestniczka stanęła w szranki z innymi artystami w ósmej serii. Wcielała się wówczas w takiej tuzy krajowej i światowej sceny jak Edith Piaf, Ed Sheeran, czy Maryla Rodowicz. Na własnej skórze poczuła zatem, jakie uczucia towarzyszą starającym się o pochwały jury uczestnikom, którzy na scenie dwoją się i troją, by ich zachwycić. 

W związku z tym gwiazdy darzą się wzajemnym szacunkiem, jednak Anna Dereszowska nie odmówiła sobie okazji, by przypomnieć widzom o swoich warunkach wokalnych, których popis dała podczas występu Julii Kamińskiej, jednocześnie nieco jej przeszkadzając. Serialowa "BrzydUla" wystąpiła jako Roisin Murphy i zaśpiewała utwór "Sing is Back". Zaśpiewała lub, jak sądzą internauci, zaśpiewały, wraz z Anną Dereszowską. To zachowanie kompletnie im się nie spodobało. 

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jurorka Anna Dereszowska w ogniu krytyki

O swoim niezadowoleniu widzowie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" dali znać w komentarzach na profilach społecznościowych przeboju Polsatu. Nie gryźli się w język i niemal jednomyślnie uznali, że swawolne poczynania Anny Dereszowskiej nie powinny mieć miejsca, a jako jurorka powinna zachować się bardziej profesjonalnie, czyi nie przeszkadzać uczestniczce w realizowaniu swojego muzycznego wyzwania. 

- Niestety, Pani Anna popsuła ten występ. Śpiewa w trakcie (wyje?) i zakłóca odbiór słuchaczom. Powinna być cicho, natomiast Julka Kamińska - szacun za ten występ.

- Gdyby pani Dereszowska dała posłuchać, byłoby super. No nie sprawdziła się jako jurorka, sto razy bardziej wolę Małgorzatę Walewską i mam nadzieję, że w następnym odcinku wszystko wróci do normy.

-Myślałam, że tylko ja mam wrażenie, że pani Dereszowska jest ciut za głośna. Rozumiem, że emocje, że w centrum uwagi, ale w ty programie chodzi o uczestników, a nie o jury… - pisali rozzłoszczeni widzowie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zgadzacie się z ich srogą oceną pracy Anny Dereszowskiej?