Rozrywka.Goniec.pl

Kapif / Instagram @twojatwarzbrzmiznajomo

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Anna Dereszowska skrytykowana przez widzów

25 Marca 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Ostatni odcinek show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" upłynął nie tylko pod znakiem wokalnych popisów uczestników, ale także debiutującej w roli jurorki Anny Dereszowskiej. Niestety, aktorka nie zdobyła uznania widzów, którzy mieli jej dużo do zarzucenia zwłaszcza po zachowaniu, jakiego dopuściła się w trakcie występu Julii Kamińskiej. Internauci nie szczypali się w język i byli bezlitośni. 

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Anna Dereszowska została jurorką

18. edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w wielu kwestiach różni się od poprzednich , a emocji nie brakowało jeszcze przed emisją w Polsacie. Roszady w kadrze jurorskiej były opisywane przez wszystkie media, jednak, jak się okazuje, nie był to jednorazowy manewr. W miejsce Katarzyny Skrzyneckiej i Michała Wiśniewskiego wkroczył Paweł Domagała , któremu towarzyszą Robert Janowski i Małgorzata Walewska. 

Ostatnia z wymienionych niestety nie pojawiła się w ostatnim odcinku.  Powodem tej nieobecności były wcześniejsze zobowiązania zawodowe - w dniu nagrania "TTBZ" Małgorzata Walewska miała premierę w operze. W zastępstwie jej na jeden odcinek skład komisji oceniającej zasiliła Anna Dereszowska. Jak sobie poradziła?

Nasz nowy dom

"Nasz nowy dom". Samotna matka dostała nie tylko remont. Pierwszy taki przypadek w historii programu

CZYTAJ DALEJ

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Anna Dereszowska nie spisała się jako jurorka

Anna Dereszowska przygodę z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" rozpoczęła już kilka sezonów temu. Jako uczestniczka stanęła w szranki z innymi artystami w ósmej serii. Wcielała się wówczas w takiej tuzy krajowej i światowej sceny jak Edith Piaf, Ed Sheeran, czy Maryla Rodowicz . Na własnej skórze poczuła zatem, jakie uczucia towarzyszą starającym się o pochwały jury uczestnikom, którzy na scenie dwoją się i troją, by ich zachwycić. 

W związku z tym gwiazdy darzą się wzajemnym szacunkiem, jednak Anna Dereszowska nie odmówiła sobie okazji, by przypomnieć widzom o swoich warunkach wokalnych, których popis dała podczas występu Julii Kamińskiej , jednocześnie nieco jej przeszkadzając. Serialowa "BrzydUla" wystąpiła jako Roisin Murphy i zaśpiewała utwór "Sing is Back". Zaśpiewała lub, jak sądzą internauci, zaśpiewały, wraz z Anną Dereszowską. To zachowanie kompletnie im się nie spodobało. 

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jurorka Anna Dereszowska w ogniu krytyki

O swoim niezadowoleniu widzowie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" dali znać w komentarzach na profilach społecznościowych przeboju Polsatu. Nie gryźli się w język i niemal jednomyślnie uznali, że swawolne poczynania Anny Dereszowskiej nie powinny mieć miejsca, a jako jurorka powinna zachować się bardziej profesjonalnie, czyi nie przeszkadzać uczestniczce w realizowaniu swojego muzycznego wyzwania. 

- Niestety, Pani Anna popsuła ten występ. Śpiewa w trakcie (wyje?) i zakłóca odbiór słuchaczom. Powinna być cicho, natomiast Julka Kamińska - szacun za ten występ.

- Gdyby pani Dereszowska dała posłuchać, byłoby super. No nie sprawdziła się jako jurorka, sto razy bardziej wolę Małgorzatę Walewską i mam nadzieję, że w następnym odcinku wszystko wróci do normy.

-Myślałam, że tylko ja mam wrażenie, że pani Dereszowska jest ciut za głośna. Rozumiem, że emocje, że w centrum uwagi, ale w ty programie chodzi o uczestników, a nie o jury… - pisali rozzłoszczeni widzowie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zgadzacie się z ich srogą oceną pracy Anny Dereszowskiej?

 

Karina Koch z "Chłopaków do wzięcia" z partnerem

Karina z "Chłopaków do wzięcia" pokazała nowego ukochanego. Wystraszeni fani ostrzegają

CZYTAJ DALEJ
Ellynora

Ogromna wpadka w TVP przed meczem. Po zaśpiewaniu hymnu została wygwizdana

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Michał Wiśniewski ujawnił, czy chce mieć więcej dzieci. Córka szybko zareagowała
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Marcin Wójcik szczerze o tragedii Michała Wójcika z Ani Mru-Mru: "Nie wiem, czy bym tak potrafił"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor podzieliła się wzruszającym wyznaniem. "Wyciska łzy"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Prawda o małżeństwie Łukasza i Edyty Golców wyszła na jaw. "Nie wchodzimy do siebie"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Doda udostępniła poruszający wpis po występie w Sopocie. "Łezka się w oku kręci"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Edyta Golec dodała wyjątkowe nagranie. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]