Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Paweł Domagała zdradził, czego oczekuje od nowej edycji "TTBZ". Postawił sprawę jasno
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 01.03.2023 14:54

Paweł Domagała zdradził, czego oczekuje od nowej edycji "TTBZ". Postawił sprawę jasno

Paweł Domagała
KAPiF

Paweł Domagała, który będzie jurorem 18. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" wyznał, czego oczekuje od programu. Z jego słów wynika, że nie traktuje on swojego udziału w show zbyt poważnie. 

Paweł Domagała nowym jurorem "Twoja twarz brzmi znajomo"

Już w najbliższy piątek startuje 18. edycja “Twoja twarz brzmi znajomo”. Choć widzom może wydawać się, że dobrze znają już program, tym razem czekają ich niespodzianki. Show przeszło bowiem gruntowne przemiany. 

Nie chodzi oczywiście tylko o nowe logo. Zmianom uległ bowiem skład ławy jurorskiej, a także prowadzących. W formacie nie zobaczymy już Michała Wiśniewskiego, Katarzyny Skrzyneckiej, a także Piotra Gąsowskiego

Jury zasilił aktor i muzyk Paweł Domagała, który w nowej roli zadebiutuje już 3 marca. Tymczasem na fanpage'u “Twoja twarz brzmi znajomo” na Instagramie zamieszczono nagranie, na którym gwiazdor opowiada o tym, czego spodziewałby się po uczestnikach show

Robił to przy kasie samoobsługowej w Biedronce. Wpadł w ręce policji, grozi mu 8 lat więzienia

Zadziwiające oczekiwania Pawła Domagały

- Specjalnie się nauczyłem tego skrótu “TTBZ”, czyli “Twoja twarz brzmi znajomo”. Dobrze powiedziałem? Dobrze - rozpoczął swój wywód Paweł Domagała, co na pierwszy rzut oka jest znakiem, że gwiazdor nie traktuje swojego udziału w programie zbyt poważnie. 

Chwilę później zaczął opowiadać o tym, co ma nadzieję zobaczyć w programie. Jego pomysły wydają się bardzo nietuzinkowe i ciężko uwierzyć w to, że mogłyby spodobać się wieloletnim widzom show. 

- Moim największym marzeniem jest to, żeby te wcielenia były piętrowe. Żeby nie pójść na łatwiznę, że jestem Mietkiem Szcześniakiem i jestem Mietkiem Szcześniakiem, tylko żeby było tak, że ktoś jest Mietkiem Szcześniakiem wcielającym się w Krzysztofa Krawczyka, czyli podwójne wcielenie - wyjaśniał Paweł Domagała. 

Przygoda z "TTBZ" zakończy się dużo szybciej niż się spodziewano?

- Albo na przykład, że ktoś jest Robert Lewandowski, który udaje Mietka Szcześniaka, a tak naprawdę to jest Stramowski - kontynuował aktor. 

Czy tego rodzaju podejście zapewni Pawłowi Domagale udział w więcej niż tylko jednej edycji programu? Jedno jest pewne - gwiazdor będzie wyróżniał się spośród innych dotychczasowych jurorów “Twoja twarz brzmi znajomo”

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca.