Rozrywka.Goniec.pl

kadr z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", prod. Polsat, wyd. 2023r., Polsat Box Go

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" znów w ogniu krytyki. Widzowie mają dość

18 Marca 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Trzeci odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" znów rozpalił emocje widzów. Tym razem nie chodziło o muzyczne doznania i zwycięzcę, którym wyjątkowo nie został Krzysztof Ibisz.  Zwrócono uwagę na nieco poważniejszy problem. Dlaczego 18. seria show Polsatu jest według krytyków gorsza od poprzednich? 

Pechowy sezon "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

18. edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jeszcze przed rozpoczęciem budziła wiele niekoniecznie dobrych emocji. Abstrahując od zmian w  składzie jury i nagłych zwolnień, na horyzoncie pojawiły się kolejne problemy. Widzowie twierdzą, że wśród uczestników najnowszej edycji mocno da się odczuć niezdrową rywalizację, na czym traci atmosfera programu. 

W poprzednich edycjach kultywowano zwyczaj, którego w tym sezonie nie ma śladu. Dbano bowiem o to, by każdy z bohaterów zwyciężył przynajmniej w jednym odcinku. Po dwóch z rzędu triumfach Krzysztofa Ibisza stało się jasne, że ten sezon nie przejął miłej tradycji. To jednak nie wszystko, co skrada uwagę telewidzów. Co jeszcze sprawia, że nie szczędzą produkcji krytycznych uwag?

Lidl

Lidl rozbił bank, takich okazji dawno nie było. Polacy będą walić drzwiami i oknami

CZYTAJ DALEJ

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Widzowie zwróćili uwagę na ważny problem

Show Polsat polega na tym, że celebryci wcielają się w wylosowane postacie ze świata muzyki i naśladują nie tylko ich barwę głosu, ale także wygląd. Z komentarzy na oficjalnym profilu "TTBZ" można wyczytać, że charakteryzatorzy i makijażyści z 18. sezonu nie dorastają do pięt tym, którzy zajmowali się w tym w poprzednich. Wysoko zawieszona poprzeczka okazała się nie do pokonania, a warto zaznaczyć, że format nie zdobyłby tak dużej popularności, gdyby nie niemal identyczne odwzorowania wizerunków naśladowanych gwiazd. 

- Rozpoznałabym jedną, może dwie postaci  uwielbiam wasz program, ale charakteryzacja trochę rozczarowuje ostatnio – opiniuje jednak z zawiedzionych fanek. 

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kto wygrał 3 odcinek?

W trzecim odcinku “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w roli zwycięzcy Krzysztofa Ibisza zastąpił Oskar Cyms. Piosenkarz wystąpił na scenie jako Eminem i zaśpiewał piosenkę "The real slim shady". Krytycy nie chcą być nadgorliwi, jednak już przed emisją odcinka wieszczyli, że znany jest jego zwycięzca. Gdy na Facebooku pojawił się urywek występu Oskara Cymsa, pisano: “Po co oglądać, jak już wiadomo, że wygra". Czy w 4. odcinku uda się zadowolić wszystkich? O tym będzie się można przekonać już najbliższy piątek o 20:00.

 

Nie żyje aktor Lance Reddick. Zagrał w wielu słynnych serialach

Nie żyje aktor Lance Reddick. Zagrał w wielu słynnych serialach

CZYTAJ DALEJ
pogrzeb

Nie mogli uwierzyć, w jakim stanie ksiądz przyjechał na pogrzeb. "Czerwony na buzi, spuchnięty"

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Tancerz" z "Chłopaków do wzięcia" usłyszał pytanie o żonę i nie wytrzymał. Ostre słowa
Czytaj więcej >

Telewizja

Czarna seria w "M jak miłość". Po wakacjach widzowie pożegnają ważną postać
Czytaj więcej >

Telewizja

Katarzyna Dowbor pominięta podczas Telekamer. "Nie dano mi szansy"
Czytaj więcej >

Telewizja

Doda rozpaliła widzów na Polsat Superhit Festiwal 2023. Niebywałe, co stało się na scenie
Czytaj więcej >

Telewizja

Maciej Dowbor bez ceregieli wypalił o Katarzynie Dowbor na koncercie Polsatu. Miszczak się wkurzy
Czytaj więcej >

Telewizja

Polsat Superhit Festiwal 2023. Zaskakujące słowa Agnieszki Chylińskiej przed koncertem
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]