Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Aleksander Sikora zniknął z TVP. Teraz wraca do telewizji w konkurencyjnej stacji
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 11.06.2024 21:52

Aleksander Sikora zniknął z TVP. Teraz wraca do telewizji w konkurencyjnej stacji

Aleksander Sikora
Fot. KAPIF

Aleksander Sikora na pewien czas zniknął z ekranów polskich telewizorów. Teraz były prezenter TVP szykuje się do wielkiego powrotu. Już wkrótce pojawi się na imprezie organizowanej przez konkurencyjną stację. 

Aleksander Sikora wraca do telewizji

Aleksander Sikora to prezenter telewizyjny, który zaskarbił sobie sympatię widzów Telewizji Polskiej. Dziennikarz był m.in. prowadzącym “Pytanie na Śniadanie” oraz “The Voice of Poland”. Po nagłym rozstaniu ze stacją z Woronicza, Sikora zniknął na dłuższy czas z ekranów. Teraz ma się to zmienić. Informacja ta wywołała sporą ulgę wśród jego fanów. Jak się okazuje, szykuje się naprawdę spektakularny powrót prezentera.

Gwiazda "Wydarzeń" niespodziewanie zwróciła się do fanów. Przekazała smutne wieści

Sikora przechodzi do telewizji Polsat

Sikora swój wielki powrót do telewizji zaliczy w trakcie Festiwalu Piękna, który transmitowany będzie za pośrednictwem telewizji Polsat. Jest to wydarzenie, które obejmuje kilka ważnych konkursów piękności. W sumie będzie ich trzy. 

ZOBACZ: Maryla Rodowicz nie będzie już jurorem "The Voice Senior". Wiadomo, kto ją zastąpi

Pierwsze show dobędzie się 4 lipca o godzinie 20:00 i będą to wybory Mistera Supernational. Następnego dnia o tej samej porze na widzów czekać będzie Miss Polski 2024, a najważniejszym punktem będzie konkurs Miss Supernational 2024, podczas którego Polska wystawi swoją reprezentantkę.

W trakcie trwania imprezy słynny prezenter będzie prowadził relację z backstage'u oraz rozmawiał z uczestnikami konkursów. U jego boku pojawią się Katarzyna Kołeczek, a także aktor Nico Panagio.

TVP wymieniło niemal całą ekipę

Zakończenie współpracy Aleksandra Sikory z TVP ma związek ze zmianami, do jakich doszło w mediach po wyborach z 15 października ubiegłego roku. Nowy zarząd telewizji publicznej podjął wówczas decyzję o wymianie dotychczasowej ekipy. Poza prezenterem z pracą pożegnali się także Tomasz Kammel, Ida Nowakowska czy Katarzyna Cichopek.

ZOBACZ: Viki Gabor i jej ojciec zostali napadnięci na ulicy. On w szpitalu, ona w klinice

Warto wspomnieć, że Sikora to nie jedyny dziennikarz, który przechodzi z Woronicza do konkurencyjnego Polsatu. W trakcie trwania tegorocznego festiwalu w Sopocie na antenę stacji powróciła wspomniana już Cichopek. Dużo mówi się także o występie jej partnera - Macieja Kurzajewskiego w “Tańcu z Gwiazdami” oraz o prowadzeniu przez parę programu śniadaniowego, który ma zagościć na kanale ze słońcem w logotypie. 

KAPIF_oryginal_K1131621F.jpg
Aleksander Sikora na planie “The Voice of Poland” (2023). Fot. KAPIF