Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Znana influencerka nie żyje. Wiedziała, że jej czas nadchodzi. Przed śmiercią zaapelowała do fanów
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.09.2023 14:50

Znana influencerka nie żyje. Wiedziała, że jej czas nadchodzi. Przed śmiercią zaapelowała do fanów

Znicz
Pinterest @TadeuszButra

W wieku 35 lat zmarła popularna brytyjska influencerka, której konto na Instagramie obserwowało ponad 300 tysięcy internautów. Tuż przed śmiercią zaapelowała do fanów, a jej słowa wzruszyły ich do łez. Wiedziała, że nadchodzi jej koniec?

Nie żyje Nicky Newman. miała zaledwie 35 lat

Nicky Newman, znana brytyjska influencerka zmarła w wieku 35 lat po ciężkiej walce z chorobą. Tuż przed śmiercią pożegnała się ze światem, a w ostatnich słowach zwróciła się do ponad 300 tysięcy fanów. Informacja o jej śmierci pojawiła się w mediach we wtorek 19 września 2023 roku.

Nicky Newman była popularną brytyjską influencerka, która w mediach społecznościowych relacjonowała swoją walkę z chorobą nowotworową. Pięć lat temu lekarze zdiagnozowali u niej nowotwór piersi, który dał przerzuty na kości. 35-latka tuż przed śmiercią opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym zwróciła się do fanów. Jej słowa poruszyły fanów.

Katarzyna Cichopek wyjaśnia, że jej syn wcale nie dokonał coming outu

Popularna influencerka relacjonowała swoją walkę i życie z nowotworem

Influencerka podkreśliła, że w pewien sposób pogodziła się z tym, że kiedyś nowotwór doprowadzi do jej śmierci. Okazało się, że moment ten nadszedł zdecydowanie wcześniej, niż się spodziewała.

- Rak w końcu przejął kontrolę i to jest w porządku, wszyscy wiedzieliśmy, że tak się stanie. Nie sądzę, abyśmy kiedykolwiek byli przygotowani na usłyszenie tych słów, myślimy, że jesteśmy niezniszczalni i pojawi się magiczne lekarstwo, ale prawda jest taka, że wszyscy żyjemy z dnia na dzień (po prostu wiedzieliśmy, że nasze dni są krótsze) - napisała Nicky Newman.

Influencerka we wpisie opublikowanym przed śmiercią zaapelowała także do swoich fanów. 35-latka prosiła ich, aby każdego dnia dbali o swoich bliskich, bo nigdy nie wiadomo, co przyniesie jutro i ile pozostało im czasu.

2.jpg
Instagram: @nicknacklou

35-latka tuż przed śmiercią opublikowała wzruszający post. Wiedziała, że jej czas nadszedł?

Nicky Newman popularność zdobyła właśnie za sprawą swojej walki z nowotworem. 35-latka w mediach społecznościowych relacjonowała to, jak wygląda jej życie z chorobą oraz starała się wspierać pozytywną energią osoby, które także znalazły się w podobnej sytuacji. W ostatnim poście, który opublikowała przed śmiercią, zaapelowała do fanów, aby skupili się na życiu i tym, co jest tu i teraz, gdyż nie wiadomo, ile pozostało im czasu. Influencerka poprosiła także, aby jej fani każdego dnia dbali o swoich bliskich.

- Proszę, obiecaj mi, że będziesz pielęgnować bliskich wokół ciebie i dawać swoim przyjaciołom największe uściski! Chwytaj życie! Nigdy tak naprawdę nie wiesz, co czeka cię za rogiem - czytamy w ostatnim poście, jaki Nicky Newman opublikowała przed śmiercią.

Pod postem influencerki pojawiły się liczne komentarze wzruszonych internautów, którzy podkreślali, że była dla nich inspiracją i pomogła wielu osobom w walce z chorobą nowotworową. Nikt nie spodziewał się, że w ten sposób pożegna się ze swoimi fanami, ale jej nagła śmierć tylko utwierdziła ich w tym, że rzeczywiście nigdy nie wiemy, jak wiele pozostało nam czasu.

Tagi: Nie żyje