Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Cichopek wyjaśnia, że jej syn wcale nie dokonał coming outu
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 19.09.2023 12:59

Katarzyna Cichopek wyjaśnia, że jej syn wcale nie dokonał coming outu

Katarzyna Cichopek
Kapif / Instagram @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek zabrała głos w sprawie, o której od kilku godzin piszą wszystkie portale plotkarskie. Mowa o niespodziewanym wyznaniu, jakie pojawiło się na profilu jej 14-letniego syna. Gwiazda "Pytania na śniadanie" wytłumaczyła, że jej syn wcale nie dokonał coming outu. Katarzyna Cichopek podała prostą przyczynę. 

Katarzyna Cichopek wychowuje dwójkę dzieci

Katarzyna Cichopek jest dumną i szczęśliwą matką 10-letniej Heleny i 14-letniego Adama. Wychowaniem pociech zajmuje się razem z byłym mężem, Marcinem Hakielem. Okres dorastania, w który właśnie wszedł nastolatek, postawił przed rodzicami pierwsze wyzwanie. Tym razem nie spowodował go jednak syn celebrytów.

Na Instagramie Adama Hakiela poniedziałkowego wieczoru ogłoszono, że jest gejem. Relacja szybko została usunięta, a na profilu syna Katarzyny Cichopek pojawiło się sprostowanie. Jak całą sytuację komentuje gwiazda TVP?

Adam Hakiel. Fot. Instagram @adam__hakiel.jpg
Adam Hakiel. Fot. Instagram @adam__hakiel.jpg
Niespodziewane sceny w TVP. Widzowie mogli zobaczyć nietypowy komunikat

Katarzyna Cichopek wyjaśniła przyczynę niespodziewanej publikacji syna

Katarzyna Cichopek potwierdziła słowa chłopca, który napisał, że "ktoś włamał mu się na konto lub zabrał telefon". Gwiazda "M jak miłość" uściśliła to dementi, nie pozostawiając żadnych złudzeń. 

-  Ktoś po prostu zrobił mojemu synowi coś, co nawet nie jest żartem - wytłumaczyła w rozmowie z Faktem. Katarzyna Cichopek przy tej okazji zdobyła się także na pochwałę dla swojego dziecka. Czym zasłużył sobie Adam Hakiel?

Katarzyna Cichopek pochwaliła syna za szybką reakcję

Katarzyna Cichopek pogratulowała synowi, że zachował się odpowiedzialnie i szybko zareagował na całe zdarzenie. Zapewniła, że Adam Hakiel postąpił najlepiej, jak tylko mógł i miał na uwadze jej wizerunek.

- Jako rodzice nastolatków musimy być czujni i rozmawiać z dziećmi o konsekwencjach takich zachowań. Adam na szczęście wie, jak szybko i skutecznie zareagować - oświadczyła w tabloidzie dumna ze świadomego syna aktorka. Uważacie, że zaistniała sytuacja rzeczywiście wymagała tak szybkiej i zdecydowanej reakcji Katarzyny Cichopek?

Źródło: Fakt