Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Syn Katarzyny Cichopek ogłosił, że jest gejem? Niespodziewane wyznanie 14-letniego Adama Hakiela
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 19.09.2023 09:56

Syn Katarzyny Cichopek ogłosił, że jest gejem? Niespodziewane wyznanie 14-letniego Adama Hakiela

Katarzyna Cichopek Marcin Hakiel Adam Hakiel
Kapif / Instagram @adam__hakiel

Syn Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela jest gejem? 14-letni Adam Hakiel prowadzi własne konto na Instagramie, na którym co jakiś czas publikuje. Jego obserwujący w ciągu ostatniej doby mogli natrafić na relację, której zupełnie nikt się nie spodziewał. Adam Hakiel zdobył się bowiem na odważny comming out, a kilka godzin później ukazała się kolejna relacja w tej sprawie.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wychowują dwójkę dzieci

Chociaż Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nie są już razem, to nadal wiele ich łączy. Wspólnie wychowują dwójkę dzieci, które urodziły się w czasie ich kilkunastoletniego małżeństwa. Młodsza córka gospodyni "Pytania na śniadanie" i tancerza ma na imię Hania i ma 10 lat, zaś starszym synem jest 14-letni Adam Hakiel. 

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel starają się, by ich dzieci dobrze poznały świat i wszystkie kwestie związane z dorastaniem na bieżąco z nimi omawiają. Jak o tym opowiadali w czasie, gdy byli jeszcze małżeństwem?

Niespodziewane sceny w TVP. Widzowie mogli zobaczyć nietypowy komunikat

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zadbali o edukację seksualną syna

Marcin Hakiel w 2019 roku wyznał, że jego jedyny syn jest już w odpowiednim wieku, by można z nim było poruszyć temat edukacji seksualnej. Celebryta podkreślił, że nie jest to temat obcy 10-letniemu wówczas chłopcu. 

- Rozmawiamy z nim już od dłuższego czasu. Sam jest zainteresowany. On wchodzi w taki etap, że poznaje różne rzeczy - mówił Marcin Hakiel w Plejadzie, a wtórowała mu ówczesna żona, Katarzyna Cichopek.

- To nie powinno być coś tabu, tylko coś, co jest naturalne, takie ludzkie - dodała gwiazda TVP. Czy z takim samym podejściem zareagowała na niespodziewane wyznanie swojego syna? Adam Hakiel na Instagramie zamieścił bowiem zdjęcie z wymownym podpisem.

Adam Hakiel ogłosił, że jest gejem?

Adam Hakiel nie jest zbyt aktywny na Instagramie, jednak co jakiś czas publikuje zdjęcia lub InstaStories, które można oglądać przez maksymalnie 24 godziny. Można na nich obejrzeć życie nastolatka, jego spotkania z przyjaciółmi i relacje z podróży. Tym razem oczom internautów ukazało się jednak coś zupełnie innego.

Na profilu Adama Hakiela opublikowane zostało zdjęcie z windy, które zostało okraszone krótkim komunikatem. - Jestem gejem - brzmiał podpis pod zdjęciem, które szybko zostało usunięte. Dopiero po jakimś czasie okazało się, że był to skutek włamania, o którym syn Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela poinformował w specjalnym oświadczeniu.

- Co do ostatnio dodanej relacji: ktoś włamał się na moje konto lub zabrał mój telefon. Nie ja opublikowałem te informacje - wyznał 14-letni Adam Hakiel.

Adam Hakiel. Fot. Instagram @adam__hakiel.jpg
Adam Hakiel. Fot. Instagram @adam__hakiel
Oświadczenie Adama Hakiela. Fot. Instagram @adam__hakiel.jpg
Oświadczenie Adama Hakiela. Fot. Instagram @adam__hakiel.jpg
Marcin Hakiel z synem. Fot. Instagram @Marcinhakiel.jpeg
Marcin Hakiel z synem. Fot. Instagram @Marcinhakiel

Źródło: Plejada