Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Nie żyje gwiazda popularnej grupy R&B. Piosenkarka odeszła w wieku 43 lat
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 18.09.2023 11:33

Nie żyje gwiazda popularnej grupy R&B. Piosenkarka odeszła w wieku 43 lat

świeczka
Pixabay

Nie żyje piosenkarka z popularnej grupy R&B, Irish Grinstead. Artystka odeszła w wieku 43 lat po walce z ciężką chorobą. Jej hity znały miliony, a niektóre z nich znalazły się w kinowych przebojach takich jak chociażby “Stuart Malutki”.

Z czego była znana Irish Grinstead?

702 to grupa muzyczna, która początkowo składała się z sióstr Grinstead i Kameelah Williams, a zadebiutowała w 1996 roku swoim kultowym albumem “No Doubt”. Utwór “Steelo” stał się piosenką przewodnią programu “Cousin Skeeter” stacji Nickelodeon.

W 1999 roku 702 wydali album o tytule “Where My Girls At”, na którym znalazł się hitowy kawałek o tej samej nazwie, co płyta. Zespół podczas swojej działalności został nominowany do nagrody American Music Award, a także nagrody BET i wielu innych. Muzyka 702 pojawiła się w znanych produkcjach filmowych, takich jak “Stuart Malutki”.

Katastrofa w małżeństwie Elżbiety Jaworowicz. Widzowie nie mieli pojęcia

Nie żyje znana piosenkarka

W sieci pojawiła się tragiczna wieść o śmierci znanej wokalistki. Przyczyna zgonu artystki nie została oficjalnie podana. W 2022 roku grupa 702 poinformowała w mediach społecznościowych, że Irish Grinstead przed nadchodzącymi występami postanowiła wziąć “zwolnienie lekarskie ze względu na poważne problemy ze zdrowiem”. Siostra bliźniaczka piosenkarki, Orish Grinstead zmarła w 2008 roku. Odeszła w wieku 27 lat przez niewydolność nerek.

Siostra gwiazdy przekazała smutne informacje

Członkini popularnej grupy R&B - 702 miała 43 lata. Przykre wieści o jej śmierci przekazała siostra gwiazdy za pomocą mediów społecznościowych. - Z wielkim smutkiem muszę poinformować, że dziś wieczorem zmarła moja piękna siostra i przyjaciółka. Przeżyła długą walkę i w końcu zaznała spokoju. Ta dziewczyna była jasna jak gwiazdy! Była piękna nie tylko na zewnątrz, ale także wewnątrz - napisała na Instagramie LeMisha Grinstead.

Tagi: Nie żyje