Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Wielki powrót kultowego programu "Pamiętniki z wakacji". Widzowie czekali na ten moment aż 8 lat! Jest jedno "ale"
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 12.01.2024 22:22

Wielki powrót kultowego programu "Pamiętniki z wakacji". Widzowie czekali na ten moment aż 8 lat! Jest jedno "ale"

Kadr z programu "Pamiętniki z wakacji"
Wielki powrót kultowego programu "Pamiętniki z wakacji"/Kadr z programu "Pamiętniki z wakacji"

"Pamiętniki z wakacji" były prawdziwym fenomenem w polskiej telewizji i to właśnie temu formatowi zawdzięczamy prawdziwe zatrzęsienie programów paradokumentalnych. Mimo ogromnej popularności niestety 8 lat temu zaprzestano produkcji nowych odcinków. Mamy jednak dobre wieści dla fanów. Szykuje się wielki powrót!

"Pamiętniki z wakacji" wracają do TV. Nowych odcinków nie wyemituje Polsat

Po niemal dekadzie do telewizji powróci cieszący się dużą popularnością i sympatią telewidzów program paradokumentalny "Pamiętniki z wakacji". Produkcja, której zawdzięczamy wiele niezapomnianych scen i cytatów, które na stałe weszły do mowy potocznej, wkrótce znowu będzie dostępna w polskiej telewizji. Piąta edycja ma się pojawić w już wiosną. Nie obyło się jednak bez pewnych problemów.

Serial paradokumentalny "Pamiętniki z wakacji" pokazywał przygody polskich turystów spędzających wakacje w ciepłych krajach. Najnowsza, piąta seria programu kręcona była we wrześniu i październiku na Gran Canarii, a w nagraniach brały udział nie tylko osoby wybrane w castingu w Polsce, ale też Polacy mieszkający na Wyspach Kanaryjskich. Za realizację "Pamiętników z wakacji" ponownie odpowiadała firma Polot Media, więc możemy być spokojni o jakość nowych odcinków.

Był bohaterem "Pamiętników z wakacji". Nikt nie spodziewał się tego, co wydarzyło się potem

Nowa edycja "Pamiętników z wakacji" nie trafi do Polsatu. Gdzie obejrzymy kultowy program?

Nie da się ukryć, że program niewątpliwie był prawdziwym hitem Polsatu i decyzja o jego wstrzymaniu była dla wielu osób wręcz zaskakująca. Akcja paradokumentu rozgrywała się w hiszpańskim Lloret de Mar, na Gran Canarii i na Majorce, a w każdym odcinku poznawaliśmy historię kolejnych polskich turystów, którzy spędzali wakacje w ciepłych krajach. Produkcja zawsze zaskakiwała nagłymi zwrotami akcji i zapewniała widzom sporą dawkę często niedorzecznego humoru - kto z nas nie pamięta Dariusza w Jacuzzi, czy kultowego mięsnego jeża?

"Pamiętniki z wakacji" emitowane były na antenie Polsatu w latach: 2011-2013 i 2016. Po 8 latach przerwy ku uciesze wielu fanów wrócą do telewizji... ale niestety oglądać je będziemy na innym kanale.

W tej chwili trwają poszukiwania odpowiedniego miejsca w ramówce TV4 - przekazała w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl osoby z Telewizji Polsat.

Wcześniej rozważano emisję programu też na głównej antenie, ale zapadła decyzja o tym, że ma ona skupić się wiosną na kontynuacjach bardziej renomowanych formatów.

"Pamiętniki z wakacji" wrócą do telewizji już wkrótce

Piąta edycja kultowych "Pamiętników z wakacji" do telewizji powróci już za kilka miesięcy. Wielki powrót formatu zapowiedziała już na Facebooku agencja Polot Media, która ponownie odpowiedzialna była za casting wszystkich poprzednich edycji i ich realizacje.

Wiemy, że tęskniliście - a my jeszcze bardziej! Przed nami wspaniała wakacyjna przygoda, a gdzie lepiej taką przeżyć jak nie na planie w gorącej Hiszpanii? TAK! "Pamiętniki z Wakacji" wracają ze zdwojoną siłą! Już dzisiaj rozpoczynamy poszukiwania naszych wakacyjnych bohaterów do nowych i jeszcze bardziej szalonych historii! - czytamy w mediach społecznościowych agencji.

Stęskniliście się za kultowym formatem?

Źródło: Wirtualnemedia.pl

Tagi: Polsat