Rozrywka.Goniec.pl

"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"/Polsat/19.09.2022

"Taniec z gwiazdami". Kolejna para rozstała się z programem. Wzruszające pożegnanie

19 Września 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Czwarty odcinek "Tańca z gwiazdami" dobiegł końca, co oznacza, że pożegnaliśmy się z kolejną parą. Z programem pożegnali się Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki-Sipajło.

To był niezwykły odcinek "Tańca z gwiazdami", pełen radości i pozytywnej energii. Niestety, w związku z formułą show, nie wszyscy mogą bawić się dalej.

"Taniec z gwiazdami". Żegnamy kolejną parę

"Taniec z gwiazdami", tak jak w przypadku każdej edycji, budzi ogromne emocje. Nic nie zmieniło się w trzynastej odsłonie show, ba - wydaje się, jakby gorących wrażeń było coraz więcej.

W pierwszym odcinku nieoczekiwanie pożegnaliśmy się z Łukaszem Płoszajskim i Wiktorią Omyłą. Wkrótce ich śladem poszli Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska. Tydzień temu widzowie zadecydowali, że z programem muszą pożegnać się też Maja Włoszczowska i Roman Osadichiy.

Choć poniedziałkowy odcinek obfitował w niezwykłe występy, również i tym razem jedna z par musiała zejść z parkietu niepocieszona. Krzysztof Ibisz zdecydował, że nie będzie długo trzymał widowni w niepewności.

Od razu po przerwie reklamowej poinformował, że z "Tańcem z gwiazdami" pożegnać muszą się Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki-Sipajło.

Ważne słowa na zakończenie "Tańca z gwiazdami"

Krzysztof Ibisz zaznaczył, że nikt nie spodziewał się tego, że to właśnie Agnieszka Litwin będzie musiała rozstać się z "Tańcem z gwiazdami". Dodał, że wraz z Dominikiem Rudnickim-Sipajło wprowadziła wiele uśmiechu do programu.

- Chciałam podziękować bardzo za zaproszenie, ja przychodząc tutaj wygrałam. Wygrałam drugie życie i to była dla mnie nagroda - udział w tym programie. To taka wisienka na torcie po tym wszystkim co przeszłam - wyznała aktorka nie kryjąc wzruszenia w swojej ostatniej przemowie.

W październiku ubiegłego roku u Agnieszki Litwin zdiagnozowano raka piersi. Gwiazda przeszła specjalistyczne leczenie oraz poddała się poważnej operacji. W kwietniu artystka powróciła na scenę, a wkrótce później zawitała do "Tańca z gwiazdami".

Na zakończenie aktorka życzyła wszystkim pozostałym uczestnikom programu powodzenia i zaapelowała zarówno do nich jak i do widzów mówiąc: "Badajcie się!"

Za tydzień w "Tańcu z gwiazdami" o Kryształową Kulę wciąż walczyć będą Karolina Pisarek , Natalia Janoszek, Ilona Krawczyńska, Jacek Jelonek , Jamala, Wiesław Nowobilski i Michał Mikołajczak.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Miliony Polaków w końcu się doczekało. Dziś wieczorem włączą Polsat i długo nie zmienią programu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Dramat Bartka z "Chłopaków do wzięcia". Wielką miłość brutalnie przerwała nagła śmierć
Czytaj więcej >

Telewizja

„Stanley” z "Chłopaków do wzięcia" sam wyremontował swój dom. Włożył w to dużo czasu i pracy
Czytaj więcej >

Telewizja

Wzruszające zakończenie wątku z Emilianem Kamińskim w „M jak Miłość”. Nie sposób się nie wzruszyć
Czytaj więcej >

Telewizja

Katarzyna Cichopek przyszła na Telekamery bez Macieja Kurzajewskiego. Wyjawiła dlaczego się nie pojawił
Czytaj więcej >

Telewizja

"Kuchenne Rewolucje". Magda Gessler nie wytrzymała. Z jej ust padły ostre słowa
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]